SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 57
od jakiegoś miesiąca zaprzestałem z cwiczeniami, ponieważ za hardkorowo cwiczyłem i sie lekko przetrenowałem . od tygodnia powoli przyzwyczajam ciało do obciążenia i co dziennie cwicze całe ciało na każdą partie mięsni robie jedno cwiczenie po 3 serie nie za dużym cieżarem . do tej pory jak cwiczyłem nie trzymałem diety,ale starałem się jeść zdrowo na sniadanie zawsze płatki kukurydziane z mlekiem na obiad to roznie , czasem był ryż z ważywami czasem ziemniaki i schabowy czasami jakies leczo sie zdażyło a czasami zwykła zupa taka jak pomidorowa albo rosół. po treningu zjadałem albo serek wiejski 200g albo twaróg 250g . tygodniowo zjadałem około 5 serków wiejskich i 4 twarogi. słodycze jem sporadycznie raz na tydzień coś zjem.od poniedziłku zaczne cwiczyć już pożądnie i zamierzam kupować 7x twaaróg 250g i 7x serek wiejski 200 i 7x torebek ryżu 100g. na sniadanie zjadał bym te płatki z mlekiem (płatki od 150g i mleko ok 300ml ) na obiad tak jak pisałem co sie trafi po treningu gotował bym ryż 100g i polewał bym goserkiem wiejski 200g i jakies 1h przed snem zjadał bym ten twaróg 250g . Czy jadąc tym planem co napisałem uda mi sie uzyskać jakąs mase mięsniowa . czy musiał bym ułozyc jakąś lepsza "diete".dodam ze 2x w tygodni mam teakwondo . Z góry dzieki, za wszelkie niedociągnięcia i brak wiedzy przepraszam bo mam 16 lat i na temat kulturystyki nie wiele wiem:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie ma sensu ćwiczyć codziennie. Do SW najlepsze będzie FBW z elementami dynamiki. Poczytaj co to FBW i bierz się do roboty.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 57
nie cwicze co dzień ;) jedynie ten tydzien tak cwicze tak ogolnie cwicze co 2 dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 57
źle mnie zrozumiałem nie cwicze FBW tylko 2 partie dziennie i dzien odpoczynku i tak przez cały tydzien to ze ciwczyłem przez tydzien całe ciało to był tylko taki wstep
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ależ ja Cię świetnie zrozumiałem. Do SW najlepsze są treningi całościowe z elementami dynamiki i taki treningi radzę Ci ułożyć. :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 57
a co to jest SW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 57
mogłbyś jakis link podesłać z takim treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Sztuki Walki

https://www.sfd.pl/NAJCZĘŚCIEJ_ZADAWANE_PYTANIA-t755553.html 

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening, boksera w domowych warunkach po treningu w klubie.

Następny temat

Trening dla soldiera

WHEY premium