SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta + cykl, co sądzicie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5661
witam.
chcialbym zebyscie ocenili glownie moja "diete", dlatego w " " bo nie przeliczylem dokladnie ile co da mi weglow, ile bialek ile tluszczy... wiem ze zapotrzebowanie to: weglow 234, bialko 176 tluszcze 78 (cos kolo tego
i teraz tak:

1 posilek przed szkola
bialko na czczo i po czasie
1) 3 skibki chleba zwyklego (jak baltonowski itp:) z obkladem-szynka, ser bialy czy zolty + tak co 2-3 dzien jajecznica srednio z 2jajek
2) zupa mleczna z platkami

2 posilek- sniadanie w szkole
skibka z czekolada do chleba + wafel i czasem owoc (jablko lub banan)---> wiem ze to nie jest wspanialy posilek ale starcza mi to i tak lubie a mam wmiare krotko lekcje :)

3 posilek po szkole- obiad
prawie cala paczka ryzu (jakos 100g ma jedna) + mieso (co mama zrobi;) + surowka lub kapusta gotowana czy warzywa

4 "posilek"-
bialko po treningu

5 posilek- jest to cos co pojadam w trakcie popoludnia, najczesciej cos slodkiego, galaretka, ciastka itp i takze staram sie jesc jogurta

6 posilek- kolacja
3 skibki z obkladem (jak sniadanie) + serek wiejski (glownie w dzien treningowy)

to na temat zywienia, wiem ze jest inny dzial "odzywianie" ale dodam fakt ze zaczalem teraz kuracje bialko + testosteron (prolongatum) dlatego pisze to tu. moj cel to oczywiscie urosnac w mase miesniowa ale wlasnie dlatego duzo bialka zeby tez to nie bylo tak ze dojdzie mi duzo tkanki tluszczowej. dodam jeszcze ze chodze w pon i sr na mma a wt, czw i sb silownie robie.
prosze o opinie czy tak jak postepuje z zywieniem jest dobrze i wystarczajaco, czy moze powinienem cos zmienic...
jesli czegos by brakowalo prosze pisac dodam :)

z gory dzieki! pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Dieta kuleje. Jesz żeby się zapchać, nie żeby dostarczyć to czego organizm potrzebuje. Wypełni ankietę działu. Rozpisz cykl...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5661
1.WIEK: 18
2.WAGA: 76
3.WZROST: 183
4.WYMIARY:
BICEPS: 36
KLATA: 91 (moj najslabszy punkt, chyba genetycznie jest najslabsza:( )
UDO: nie wiem
TALIA: ok 80 (szczuply i mam dosc dobra sylwetke)
5.STAZ NA SILOWNI: 2lata
6.DIETA
BIALKO: 176
WEGLOWDANY: 234
TLUSZCZ: 78
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: pierwszy teraz z testosteronem zaczynam
8.TRENING: pisalem
9.CEL CYKLU: pisalem
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11.POZIOM BF% nie wiem
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): szczuply, obrecz barkowa i plecy ida calkiem niezle
13.STAN ZDROWIA: dobry
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: chyba nie :)
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata : 70 na ok 5 ruchow w ostatniej....
martwy ciag : nie wiem
przysiad : nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1312 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20446
niedowaga? z 7 kg? tak patrzac bez obliczen na wage/wzrost

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5661
no zaczynajac silke mialem 72kg ;/ i teraz doszedlem ostatnio dopiero malym krokami wlasnie do 76-77,5kg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1312 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20446
dopiero 5 kg zrobiles na sucho.. to jeszcze nie czas na kox ^^ cwicz dalej ^^
ja nabilem prawie ~20kg na sucho i jeszcze nabijam ^^

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5661
nie, nie na sucho prezes :) mialem kilka kuracji juz, bialko + kreatyna i masa miesniowa idzie jakos pomalu a waga ciezko... ale chodzi mi glownie o te posilki, moze zaproponujecie jakies zmiany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1312 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20446
no to na sucho :D
piszac "na sucho" mialen na mysli bez koxu ^^
co do diety to wybierz sie do dzialu odzywianie ^^ tam Ci napewno pomogą posty podwieszone powinny pomoc

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5661
ok dzieki, zobacze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Zdecydowanie za wcześnie na kox biorąc pod uwagę twoją niedowagę.

A jeśli chodzi o dietę to nie wiem jak ty tam wyliczyłeś 170g białka, ja tam widzę może połowę z tego. Zmień dział na odżywianie

Pomogłem? Daj SOGa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deka +winstrol

Następny temat

Przerost prostaty a testosteron

WHEY premium