SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta + ćwiczenia!ale coś nie tak

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1453
witam!!przeczytała juz mnóstwo mnóstwo mnóstwo postów!!troche juz kumam ale nie bardzo.moim celem jest oczywiscie pozbycie sie tkanki tłuszczowej.ale..
niby cos zauwazylam ze schudlam,ale sama nie wiem jak bedzie dalej<i wy tez oczywiscie tego wiedziec nie bedziecie,ale moze cos pomozecie>
wyczytałam tu i tam ze nie powinno sie stosowac diety 1000kcal bo metabolizm ulega ze tak powiem pogorszeniu.ale mi nie bardzo udaje sie dojsc do 1200 dziennie
powiem jak mniej wiecej to wszystko u mnie wyglada.zwykle wstaje okolo 9,mm to szczescie ze moge pospac ,klade sie okolo 24.wiekszosc czasu spedzam siedzac.dopiero ostatnio ,jakies 2 tygodnie zmienilam to bo:ćwicze co drugi dzien i kazdego dnia staram sie wyjsc na godzinny,szybki marsz.
zestaw moich cwiczen wyglada tak:
ROZGRZEWKA
1.bieg w miejscu<wysokie kolanka,uderzanie pietami o pupkę>
2.wymachy rękoma<koła wolno i szybko> 50 na ręke na zmianę
3.zataczanie młynków łokciami,50 na reke
4.kółeczka bioderkami,50
5.skręty tułowia,25
6.skłony 15
7.wyciąganie rąk na głową<jedna reka na brzuchu druga nag głowa i mocno sie zgic w bok>
8.kocie grzbiety


TRENING ZASADNICZY
1.Pompki<ja robie damskie> 3 serie po 12 powt
2.rece lekko ugiete w lokciach i podnosic hantelki ok 1 kg<ja napełniam butelki woda>3x12
3."Rozpiętki"polozyc sie na ławeczce lub na łozku tak zeby rece mialy miejsce wszedzie wolne.na plecach,rece minimalnie ugiete w lokciach i podnosic i opuszczac "hantelki" az do momentu kiedy beda rowno z tulowiem a rece podnosci nie wyzej nie głowe. 3x12


TRENING ZASADNICZY BRZUCHA
1.brzuszki,podnosic tylko barki miesniami brzucha,rece pod głowa,najlepiej patrzec na sufit 3x12
2.brzuszki skosne 3x12
3.podnszenie porostych nog<tak jak do swiecy> 3x12
4.nozyce pionowe i poziome 3x12
5.takie brzuszki [http://www.modeling.pl/?sub=cwiczenia/brzuch&fil=brzuch&poz=31] (cwiczenie 3 x12
6.przysiady 3x12
położyc sie na boku,jedna noga idzie do góry 3x12
15minut biegu w miejscu

i to tyle:)czasami jakis rower,raz na tydzien.
ale bardziej chodzi mi o odzywianie.jak juz pisałam wyzej nie moge dojsc do 1200kcal.zazwyczaj wychodzi mi okolo 1000,a nie chodze jakas wyglodniała.
mam mniej wiecej takie zasady odzywiania sie:nie jem słodyczy,nie jem masła ani margaryny,na czczo 2 szklanki przegotowanej wody, w ciagu dnia 1,5 litra min nieg.nie jem po 20,zaczelam jesc chleb pełnoziarnisty i nie bede jesc innego pieczywa.ogolnie nie jem tłusto.lubie ser zólty i wedline drobiowa.warzywa owoce.jem 4-5 posilkow dziennie,zalezy.i teraz bardzo sie boje ze moj metabolizm ulegnie pogorszeniu.
mam 159 cm wzrostu
58 kg
!bardzo bym prosila o pomoc w ulozeniu odpowiedniej diety i dobraniu wszystkiego co mi tam trzeba!

Ps.im dłuzej czytałam te wszystkie posty,tym bardziej nie wiedziałam co i jak robic:)
ale jak mierzylam sie centymetrem 5 dni temu i dzisiaj to zauwazylam zmiane,ale nie chce zeby w pewnym momencie to stanelo i tluszczyk zaczal wracac:)zreszta jeszcze troche go zostalo:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
jak byś uważnie czytał to byś wiedział co i jak ułożyć
wylicz zapotrzebowanie , wybierz odpowiednią diete , dostarczaj ok 2 g białka i przynajmiej 1g tłuszczy , wegli zależy od rodzaju diety
dostarczaj zdrowych tłuszczy (oliwa z oliwek , olej lniany , orzechy , pestki , ryby , tran )
weglowodany złożone
chude źrudła białka i najlepiej pełnowartościowe
jedz 5-6 posiłkow
pij dużo wody , cherbatek i ziółek , no i kawka

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1360 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30802
zakrześ ale to jest dziewczyna

Ready to drift now
And I feel myself slipping inside you
=mafia.kapcie.sfd.pl= http://www.sfd.pl/1/images2005/20050914151429.jpg 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1769 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7568
droopy - jak chcesz to daj powiadomienie na priv lub na GG - ulozymy cos razem i wrzucimy tutaj. skoro qaz uklada dietke miji, to ja tez komus moge
daj znac.

Zmieniony przez - drtroll w dniu 2005-04-05 23:16:41

tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"

moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1453
tak tak jestem dziewczyna ;] bywa! drtroll jak tylko ujrzę ześ dostępny to napiszę i coś wymyśli(sz)my :) dzieki dzieki dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
widze ze na forum otwiera sie biuro matrymonialne

zart oczywiscie. prosze sie nie obrazac.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1453
Hehehe!Zajęta ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1453
dobra cos tam ulożyłam,lepiej czy gorzej sami oceńcie;]
cel:pozbyć sie tłuszczu!!!

beda to przykladowe posiłki.
1 posiłek: 9.00-9.30
kromka chleba razowego pełnoziarnistego
plasterek wedliny drobiowej
rózne warzwyka
jabłko
5 ml oliwy z oliwek

2 posilek:12.00-12.30
kromka chleba razowego
ser biały chudy 30 g
warzywka
10 ml oliwy
kielki

3 posilek:15.00-15.30
zupa(rózna) 230 ml

4 posiłek:18.00-18.30
1 opcja-->90 g ziemniakow gotowanych,130g fileta z minataja smazonego bez panierki na oliwie,100 g ogórkow konserwowych
2 opcja--> ryż biały gotowany 120 g,10 ml oliwy,piers z kurczaka gotowana 70 g,mizeria ,zamiast smietany jogurt naturalny 50 g
3 opcja-->placki ziemniaczane 2 sztuki z surowka i sosem z torebki,5 ml oliwy
No mniej wiecej tak to wyglada.generalnie ziemniaki staram sie jesc raz gora dwa razy w tygodniu.
5 posiłek:21.00-21.30
tunczyk w sosie wlasnym 40 g(sos odlewam)10 ml oliwy,warzywa,ser bialy chudy 20 g
! mniej wiecej tak to wyglada i do tego oczywiscie cwiczenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Ile kalorii? Jaka waga i jaki rozkład btw? Mozesz dodac tran, orzechy, olej lniany.

Zmieniony przez - domer w dniu 2005-04-12 17:59:10

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1453
czyja waga?jesli moja to 57 kg przy wzroscie 159cm.
a szczerze to nie wiem jaki rozkla BTW bo za cholere tego nie policze;[
to jakie szanse dla mnie?:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Musisz policzyc bo to bardzo istotne

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tunczyk w sosie wlasnym

Następny temat

Łoliwy :D

WHEY premium