SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7241
Panowie jeszcze nidy nie układałem tak szczegułowej diety i nie wiem jak sie dobrze zabrac za to...a chodzi mi o mase a jadłem tak:
6.00płatki owsiane..jajka albo białko
8.00 kanapki z chlebem razowym wędlina różna
9.00 tez kanapki.50gr gainera
10.00 tez kanapki
12.00 obiad ryz kasze piersi makarony
16.00 też jak przy obiedzie
18.00 trening
19.30 po treningu 60gr gainera
20.30 3obiad
22.00 białko
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
zmiescisz tyle w siebie?? :) Jak gramatura posilkow?

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7241
rano tak 50-80gr płatków, tak co godzine jedna kanapka , obiad to na prawde róznie, ryżu tak około 70gr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
wiesz no bardzo ogolnikowo to napisales. Lepszym pomyslem bedzie jak zobaczysz przykladowe diety poprawione, na forum ich jest pelno i jakos konkretnie ulozyl sobie jadlospis. Strasznie to malo precyzyjne i chaotyczne :) Nie wiadomo co o tym myslec....

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7241
wiem o tym,staram sie jeść dobrze ale ciężko ułożyc dobrą diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
troche bardziej pprecyzyjnie potrafisz to zrobic. Warzyw owocow nie widze ryb w ogole, tluszczy jakichkolwiek.... Kumasz ocb

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7241
wiem o co chodzi.ale jednego dnia mam na obiad ryz i filet z kurczaka a drógiego dnia kasze gryczaną itd warzywa tez sa i tez róznie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 475 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2973
no nic z tego za bardzo nie widac:) kanapki i obiad to pojecie wzgledne :)
uloz moze ten Twoj jadlospis tutaj i powiem/y co dalej...

http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
co w te kanapki pakujesz?

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7241
szynke.piersi z kórczaka... wędliny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
jezeli wedliny i szynki nie sa swojskie to raczej odpusc. Pamietaj zeby byly swieze warzywa i co nieco owocow. Ryby tez by sie przydały bo brak w tym jakikolwiek omega3. Na ten moment nic lepszego nie wykombinujesz z tego co widze. Jadlospis wyglada hmmmm.... Jedz tak trzymaj sie schematu i obserwuj organizm co sie z nim dzieje czy waga idzie czy tluszcz idzie. Dokonuj zmian i trenuj. Ciezka jest do ogarniecia dieta intuicyjna, wymaga to napawde dobrego poznania samego siebie. Ale wytrwalosci zycze i lepiej zebys sie zaglebil w tajniki ukladania diety pod katem oblczania zapotrzebowania i gramatury posilkow :)

desiderata

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta oraz suplementy do wspomagania spalenia tłuszczu

Następny temat

Dieta low carb do korekty

Wiecej