SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta.na mase, co poprawic ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 995
siemanko. ogarnalem podstawy ukladania diety, co byscie zmienili w mojej rozpisce ?

Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry Twój najsłabszy punkt

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 995
tutaj juz mala poprawka : :)

Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry Twój najsłabszy punkt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6088
jakieś info o sobie? Wiek, waga, trening, bf? i napisz które posiłki przed i po treningu


Zmieniony przez - wiesiooooo w dniu 2015-05-13 16:14:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 995
wiek: 19 za 2 miesiace
waga: 70kg
wzrost: 173cm
trening planuje na 12:30, gdyz jestem maturzysta i mozna sobie na taka pore pozwolic ;)
od wczoraj zaczalem, a raczej powrocilem do cwiczen, ogolnorozwojowka przez 2 tyg. - 3x15 przysiady, martwy ciag i wyciskanie sztangi lezac, pozniej planuje splita, ale na razie nie ukladalem cwiczen. cwiczylem wczesniej 2,5 roku, mialem tyle samo przerwy od silowni.


Zmieniony przez - czacha1353 w dniu 2015-05-13 18:36:03

Zmieniony przez - czacha1353 w dniu 2015-05-13 18:38:10

Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry Twój najsłabszy punkt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6088
Wyrzuć Jogobelle lepiej bezpośrednio po treningu zjedz owoca zamiast tego jogurciku. Twaróg w potreningowym zamieniłbym na mięcho+warzywka. Śmietanę z 5 posiłku zastąp oliwą. No zwiększyłbym tłuszcze do 100g kosztem węgli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 995
smietane dalem wlasciwie z 3 powodow - mam ja u babci :) chcialem podbic tluszcze (tylko nie wiem czy sa w niej nasycone czy nienasycone) no i raczej nie zjem samego sera, kolega mowil ze mieszal ser ze smietana, troche cebulki do tego przypraw i dalo sie zjesc ;) w takim razie co zamiast niej ? masz propozycje jakiegos posilku ? bo oliwa raczej radykalnie smaku nie zmieni ;p aha tam gdzie jest pomidor to oczywiscie nie zawsze bedzie akurat on, w jeden dzien bd jadl pomidora , w drugi ogorka itd. ;)
w sumie tak po namysleniu - moglbym kasze zamienic na makaron durum ? aha i na noc mama robi tacie siemie lniane, gdyby i mi robila przy okazji to ma to wtedy same pozytywne skutki ? mam to wklepywac do dziennika ?





Zmieniony przez - czacha1353 w dniu 2015-05-13 19:55:25

Zmieniony przez - czacha1353 w dniu 2015-05-13 20:16:42

Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry Twój najsłabszy punkt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 995
up

Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry Twój najsłabszy punkt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Możesz zamieniać różne źródła węglowodanów za siebie. Nie tylko kaszę i makaron. Daj więcej warzyw, po 200-300g na posiłek a nie w jednym z nich.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 995
1.a co z tym siemieniem lnianem ?
2.ma ktos propozycje co do ostatniego posilku jak ten twarog przygotowac zeby byl smaczny ?
3.przypomnialo mi sie ze kiedys robilismy szejki - zmiksowane mleko, jajo, banan, kakao, platki kukurydziane i ser bialy - mozna to zastapic za jakis posilek ? jednak bedzie to spora oszczednosc czasu bo robi sie to w minute.
4.czytalem ze za duzo jajek tez nie mozna jesc - 3 szt dziennie to 21 jaj tygodniowo, plus 7 z tym w szejku to 28 jaj, co sadzicie na ten temat ?

Zmieniony przez - czacha1353 w dniu 2015-05-14 20:24:21

Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry Twój najsłabszy punkt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Co z siemieniem? Nie zauważyłem żebyś pytał o nie. Płatki kukurydziane to słabej jakości źródło węglowodanów a jaja tylko po obróbce. Można jeść jaja.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 995
ok. o siemieniu lnianym pisalem nad dieta, jeszcze zostaly punkty 1.,2. i 3. do wyjasnienia ;)

Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry Twój najsłabszy punkt

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase, jak podbić kalorie?

Następny temat

Redukcja - kcal

WHEY premium