SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta/redukcja/rzeźba/Klata. POMOCY =)

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23


cześć.
Może zacznę tak, że. Chciałbym zrzucić z brzucha i ogólnie rozbudować klatkę. Oczywiście z miła chęcią przystosuję się do odpowiedniej diety jak dla mnie. Wakacje niedługo a czas zacząć coś z sobą robić.

to tak : mam 20 lat, wcześniej miałem już do czynienia z siłownią i Suplementami ale od około grudnia zaprzestałem regularne chodzenie. No i niestety wszystko poszło w dół ;/// Ćwiczyłem bez diety, tylko na białeczku. Do tego jadłem co przypadnie mi na talerz.
No i teraz mamy połowę marca a z sylwetką nie jest ciekawie, ja może załączę parę fotek.

176 cm wzrostu
70 kg wagi ( waga się waha w granicach 70 kg, w tej chwili się ważyłem i wynik wyszedł 69.2 kg ) Gdy ćwiczyłem no to ważyłem około 65 kg.
W klacie wyszło mi około 90 - 92 cm
w Pasie brzuchu ta sama liczba od 88 do 93 na oponce.
Biceps 34,5 CM

Nie jest ciekawie (jest tragicznie) gdy ćwiczyłem nie miałem takiego brzucha xDD Klata też była dużo dużo większa. Być możliwe to, że zalało się to wszystko tłuszczem nie wiem.

wiem jeszcze, że mam Suplement z Treca ( FAT TRANSPORTER ) ale go nie używam. Jest do dyspozycji.

Jeśli chodzi o siłownię to posiadam hantelki, sztangę, gryf prosty, ławeczkę prostą ( ewentualnie niedługo dorobię i skośną) i obciążenia dużo także wystarczy mi na podstawowe ćwiczenia.

I zrobiłbym coś z tym brzuchem tylko nie wiem czy same brzuszki pomogą !
Na razie nic nie zacząłem jeszcze robić.
Wiem że podstawą jest Plan ! Potem Dieta I trening. Teraz zamierzam się przyłożyć do tego dlatego chcę również zrobić Dietę. Z tego co wyczytałem Dieta robi Cuda =)

Prosiłbym jeszcze o napisanie mi w jakie dni mam co trenować bo jeśli chodzi o ilość ćwiczeń serie itp. to to wiem, tylko nie wiem w jakich odstępach czasowych.

Np. Co w poniedziałek co we wtorek co w środę czwartek i tak dalej.
Wcześniejszy plan był taki iż Ćwiczyłem
w poniedziałek klatkę + Barki
wtorek Triceps + plecy
środa - wolne
czwartek klatka + biceps
piątek triceps, plecy, barki.

Prosiłbym o korekty.
I prosiłbym o ułożenie mi odpowiedniej diety wraz z suplementami co może mi się przydać. Jestem gotów to kupić. :)

Ile dajecie mi czasu żebym poprawił ogólnie swoją sylwetkę?.

Pozdrawiam i z góry wielkie dzięki. :)
mój nr gg 9805200

najlepszą obroną jest atak

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Witam
Jeżeli chodzi o dietę to w podwieszonych tematach masz przykładowe diety za pomocą których będziesz mógł ułożyć sobie sam odpowiednio zbilansowaną dietę. Kwestia potrzeby odżywek czy też suplementów diety będzie zależna od braków w diecie, proponowałbym jednak uwzględnić odżywkę białkową bezpośrednio po treningu oraz przed snem. Co do treningu myślę że dobrym rozwiązaniem byłby trening ogólnorozwojowy typu HST lub FBW o których również możesz poczytać w podwieszonych tematach. W razie pytań pisz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o trening

Następny temat

Paski do martwego ciągu

WHEY premium