SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta, musi byc hardcore x)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
Wiek 17-18
Waga 81 startowa[2 tygodnie temu sprawdzana]
Wzrost 168cm
Staz na silowni od wrzesien 2004 - czerwiec 2006 i od roku przerwa od silowni. Wlasnie powrocilem na silownie.
Cos o mnie: przez roczna przerwe od silowni robilem to co jest najwiekszym zlem. Pilem i w ogole nie trzymalem diety. Z tego co pamietam w czerwcu 2006 mialem cos okolo 17% bf przy tej samej wadze co obecnie(80kg), obecnie okolo 25%. w 2 lata treningow zrobilem 35kg masy miesniowej w miare czystej, ale widac piwo i brak diety i treningow bardzo bardzo zle na mnie wplywaja. Budowa oceniam na mezo+endo bo z natury nie mialem wiekszych problemow z zrzuceniem tluszczu i nabraniem masy. Teraz konkrety
Cel: zrzucenie tluszczu jak najwiecej, zbytnio nie przemuje sie miesniami bo i tak zlecialo w **** przez rok(gorzej i tak juz nie bedzie). Chce we wrzesniu zaczac z czystym sumieniem mase, a nie bac sie ze niedlugo 100 w pasie xD ani sie ograniczac z jedzeniem, bo kiedys nie musialem.
Wrzucam diete
I posilek 8.00-9.00
50 gram platkow owsianych
50 gram banana
180gram bialek jaj
2kaps omega-3
5ml oliwy z oliwek
SUMA: 26B, 43WW, 10,5T, 388kcal

II posilek 11.30 [tu skromnie bo sie bede o******lal]
Tunczyk 100 gram
50 gram chleba razowego
5ml oliwy z oliwek
SUMA: 25B, 22WW, 8T, 267kcal

III posilek 14.30[przedtreningowy]
75 gram brazowego ryzu
150 gram piersi z kurczaka
+duuza ilosc warzyw
10ml oliwy z oliwek
2kaps omega-3
SUMA: 35B, 51WW, 16T, 500kcal

IV posilek 17.30[potreningowy]
50 gram brazowego ryzu
150 gram piersi z kurczaka
5ml oliwy z oliwek
+duuza ilosc warzyw
SUMA: 34B, 34WW, 8T, 355kcal

V posilek 20.00
150 gram twarogu chudego
5ml oliwy z oliwek
2kaps omega-3
SUMA: 30B, 5WW, 8T, 215kcal

VI posilek 22.00
150 gram bialek jaj
SUMA: 16.5B, 0WW, 0T, 75kcal

Suma 166.5B, 155WW, 50,5T, 1800kcal

Malo cos wyszlo. Ogolnie dziwnie sie czuje bo cale zycie jedyne diety ktore ukladalem to byly na mase. I podkreslam ze chodzi tu o duza redukcje. Chce zjechac jak najwiecej tluszczu.

Rozpiska supli dodatkowych
Omega-3 rozpisana w diecie.
przed I posilkiem 2 kaps thermal rage
15.30 shock therapy w dni na silowni
30 minut przed bieganiem energon X 1000
przed snem 3kaps bcaa + glutamina 5gram

rozpiska treningow
pon,sro,pt silownia o godzinie 16 - srednia intensywnosc bo dopiero od tygodnia cwicze po rocznej przerwie
W dni wolne od silowni bieganie rano na czczo.

Prosze o sprawdzenie i ewentualne poprawy, jak da rade to i nie tylko w diecie x)


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17-18

Waga: 81

Wzrost: 168

Obwód klatki: 104 po przerwie

Obwód ramienia: 36 po przerwie

Obwód talii: 86. kiedys bylo 70 xD

Obwód uda: ponad 50

Obwód łydki: 41

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: okolo 25%

Aktywność w ciągu dnia: trening, ewentualna lekka praca fizyczna bez przemeczania sie

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: dopiero powrocilem na silownie, zaczelem biegac rano na czczo. silownia 3x tydz, bieganie 3-4x tydz

Odżywianie: w tej diecie nie ma tego co lubie czy nie. jem to co trzeba i nie ma ze boli %)

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: doobry.

Preferowane formy aktywności fizycznej: moge cwiczyc caly dzien obecnie xd

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: thermal rage

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: sa

Stosowane wcześniej diety: od roku brak

Zmieniony przez - beerciik w dniu 2007-07-09 00:30:37

push your limits!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
moze sie ktos wypowie <:

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
bylbym wdzieczny jesli ktos by to sprawdzil. czekalem sporo dni z mysla ze sa wakacje( oraz urlopy itp x) ), ale wciaz brak odpowiedzi. a z tego co widze juz kilka razy moderatorzy zagladali do tego dzialu, wiec pls sprawdzcie diete itp

Zmieniony przez - beerciik w dniu 2007-07-18 22:37:27

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Dobrze obliczyłeś kalorie, bo patrząc na ogólne BTW coś mi się zdaje, że jest mniej. Pierwsze co mi się rzuca w oczy, to mało tłuszczów nasyconych, możliwe niedobory wapnia. Nie wiem dlaczego wyrzucasz żółtka jaj.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
po pierwsze to wielkie dzieki za odpowiedz
co do kalorii to prawda, pomylilem sie o okolo 100kcal
zoltka moge zostawic, ale poprzegladalem sporo diet i tam bylo tylko o bialkach, no i ten cholesterol, ale jesli to nie jest problem to moge jesc cale.
tluszcze nasycone - myslalem o tym ale niczego sensownego nie wymyslilem co wsadzic w diete - poprzegladalem tabele kaloryczne - moga byc wiorki kokosowe? bo nic innego nie potrafie sensownego znalezc z nasyconymi
jeszcze raz dzieki za odpowiedz

push your limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
w zoltkach wlasnie sa nasycone

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29971
wiem wiem ale nie ma ich tak duzo w zoltkach bo sprawdzalem w tabelach, ale w sumie jem sporo jajek dziennie wiec troche tego bedzie, dzieki za odpowiedz a reszta ok ? bo nie wiem czy cos jeszcze trzeba zmienic w diecie

push your limits!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mleko prosto od krowy

Następny temat

jaka dieta? dla pocztkującego

Wiecej