SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dibencozide magnum

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1695
Siema co sądzicie o dibencozide magnum.
Jak to działa???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12757
u mnie na siłce wszyscy chwalą ze względu na wzrost siły- suplement w cyklu na masę , bo wzrasta łaknienie .

-co mamy zrobić żeby nie skopali nam tyłków?
-stańmy tyłkami do ściany, sir!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Zwiększa apetyt.. przynajmniej u mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Nie stosowalem. Ale z opini jakie czytam na SFD 90% twierdzi, ze nie warte zakupu.

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1695
a znacie coś na podobe tego produktu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Jedzonko z duza zawartoscia B12
B12 naturell
zwiekszenie apetytu i lanienia nic wiecej sie nie spodziewaj, odczujesz cos jak masz niedobory b12

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16798
Ogólnie lepiej kupić B-complex

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
b12 naturella troche taniej wyjdzie niż DB megabolu tak jak mówił e-lite - zwieksza apetyt, po cześci zwieksza wytrzymałość przyjmowane w godzinach okołotreningowych

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
to mnie rozwaliło zupelnie!!
poniżej pare opinii ludzi stosujących dibencozide z pewnej strony netowej...

ta odżywka nie powinna być w sprzedaży byłem z nią u specjalisty u lekarza mówił że przybędzie po tym dużo siły bo to odżywka na granicy sterydów, mięśnie po niej robią się jak kamienie-nie maja szans na dalszy rozwój uważajcie na to gów...

stosuje ja zaledwie 2 tygodnie a zauważylem spory przyrost sily.

Witam!!!
Prod-ukt jeszcze az tak zly niejest jezeli ma sie dobra diete to widac efekty pamietajcie bez diety niema efektow. Ten produkt dal mi wiecej sily niz nabrania masy wyciskalem 80kg po miesiecznym stosowaniu wyciskalem 100kg niezly wynik jak na mnie:)
Pozdrawiam


Własnie zaczołem stosować....do-stosowałem sie do optymalej diety..i zobaczymy....a-le uważam że jest to najlepszy produkt


Jest to świetna odżywka! Lecz wiadomo bez odpowiedniej diety niewiele ona da.
A tak to polecam ten środek każdemu, kto chce w szybkim czasie poprawić wygląd swoich mięśni!!!!


To fakt ze udalo im sie z tym srodkiem. W przeciwienstwi-e do reszty z tego bylem zadowolony. Byl bym nawet w stanie go polecic innym. Nie nalezy zapomniec o diecie bo bez niej to zaden suplement nie da oczekiwanego efektu.


Ten produkt jest wyjątkowo tani i bardzo skuteczny!!! Polecam go każdemu początkującemu i zaawansowanemu kulturyście!!! produkt wart siebie!!!


naprawdę bardzo dobry ,to akurat udało im się zrobić w przeciwieństwi-e do creatiny tej samej firmy


Bardzo tani i skuteczny suplement!
Po-budza apetyt, dzięki czemu przyczynia się do wzrostu masy. Warto spróbować!!!


KUPIŁEM TEN SUPLEMENT Z DUŻĄ DAWKĄ NIEPEWNOŚCI ALE MYLIŁEM SIE MYŚLĄC ZE TO KOLEJNE &quot;PADŁ-O&quot; NAPRAWDE DZIAŁA ZWIĘKSZA OBJĘTOŚĆ KRWI I ŻYŁ ŚWIETNIE ZMIEJSZA ZMĘCZENIE (JAK TYLKO SIE WYJECHAŁES WEZ SOBIE 1 TABLETKE ODCZEKAJ 5 MINUT I ZOBACZ EFEKT)NIE JEST TO MOŻE COŚ SPEKTAKULARNEG-O ALE JEST TO NAPRAWDE DOBRY PRODUKT DOBRZE DZIAŁAJĄCY I WSPOMAGAJĄCY BUDOWE MIĘŚNI I WYTRZYMAŁOŚCI OGÓLNEJ POLECAM KAŻDEMY


................................
a tu tyle złego zostało powiedziane o tym cudzie...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
chyba se kupie dzięki wilhem za opinie

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
"NAPRAWDE DZIAŁA ZWIĘKSZA OBJĘTOŚĆ KRWI I ŻYŁ ŚWIETNIE ZMIEJSZA ZMĘCZENIE (JAK TYLKO SIE WYJECHAŁES WEZ SOBIE 1 TABLETKE ODCZEKAJ 5 MINUT I ZOBACZ EFEKT)"

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
o jaaaaaaa!!!!
a to opinia o massXXL Treca

Dobry produkt na mase. Z tych kture do tej pory stosowalem jest chyba najlepszy.Zuży-łem dopiero 900 g tego a na wadze przybylo mi juz 3,5 kg.Polecam go także innym ludziom. Lecz jest jeden minus ze część masy przejął mój brzuszek i sie powiększyl co nie jest dobrym skutkiem. Ale i tak jest to bardzo dobry Mass Gain


3,5 kg po 900g. jaaaaaa... to jest dopiero jazda!!

Willhelm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak po treningu???

Następny temat

B-12

WHEY premium