SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dianabol med-tech - jakie opinie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2482

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

86

Wzrost

183

Obwód ramienia

40,5

Obwód klatki

110

Staż na siłowni

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Cel cyklu

1,5 roku

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

brak

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

masa

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

--
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 967
Witam. Mieszkam w UK i wpadł mi w ręce dianabol 10mg firmy med-tech. Wygląda na to że firma typowo underground. Sprawdzałem na strone producenta , opakowanie wygląda na oryginał. Chciałbym się dowiedzieć czy miał ktoś styczność z t firmą i jak jakościowo wypadają ich produkty.


Oczywiście osłonowo zakupione essentiale forte i sylimarol + clomid na PCT
Ewentualnie mam dostęp do produktów firmy Pr


nie moge edytować ankiety...

BF: 18%
obwód tali - 88
Brak wcześniejsych cykli sterydowych.
Obwód klatki: 110cm

Wyniki silowe: klata: 120/MC- 160/ przysiad ----

Zmieniony przez - Janir w dniu 2015-06-02 15:40:45

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2015-06-02 16:11:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
żeby było dobrze to metki masz mało, tak jak było na poprzedniej stronie 30mg ed 8tygodni, kiedys się robiło piramidy,a teraz czasy się zmieniły, daje się stała dawkę bo tak jest stabilniej i lepiej. Jak dasz coś oslonowo przez cykl to nic ci nie będzie po tych 30mg ed. Jak zaczynać coś to chyba żeby to miało sens, a tak dla samego brania, żeby brać to chyba lipa. Chyba że masz ciśnienie żeby koniecznie tylko stówe,to daj mniej a dłużej,też coś powinno pokrecic,ale stałe dawki nie rob z cyklu egiptu:)

Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-06-03 01:00:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
O firme pytaj sie w temacie podwieszonym Polskie realia
Sylimarol nie badaje sie do metki
Nie masz diety to nie ma sensu sie truc

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 967
Dieta jest dopięta calutki czas od ponad roku. wszysko wbijane w Fat secret :) nie wpisywałem w temacie Polskie Realnie gdyż mieszkam w uk a produkt może być mało popularny w PL, więc założyłem nowy temat żeby więcej osób mogło go zobaczyć równerz tychktórzy mieszkają w uk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 967
i osłonowo będzie szło 1 tab. essentiale forte + 1 sylimarol do kazdego tabsa mety + hepatil po cyklu

Zmieniony przez - Janir w dniu 2015-06-02 16:23:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Syliamrol dasz po mecie nie na mecie
Napisz co wczoraj zjadles zobaczymy jak jesz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 967
Mniej wiecej tak to wyglada:
I. posilek
omlet 4 jaj + owsianka 60 g+ bialko sfd 40g na to dzem 2 lyzki stołowe.

II. posilek
2x bulka wieloziarnista + serek wieski 150g z pomidorem

III. 140g kurczaka + 100 g ryzu białego + surówka i troche sosu curry.

TRENING carbo olimp 50 g

IV. posilek
bialko sfd 40g + banan + 4 wafle ryżowe

V.posilek
kawa z cukrem + 100g piersi z kurczaka + makaron ryzowy 120g + kalafior i brokuły gotowane

VI. Buritto ( wołowina 150g+2x tortilla pszenna) + sok pomaranczowy 300ml

banan

no i tak jak wcoraj wyszlo mi ok 100g tlszczu 420 ww i 220 b . nie liczac surówek itd

do poludnia zwykla posilki sa takie same a po poludniu zamiast wolowiny czesto rzucam łososia , dorzucam do diety orzechy it. na wierzor jak malo bialka wyjdzie to leci tunczyk z serem bialym

przed spaniem lecą witaminki i mineraly z olimpu vitam -min

na takiej diecie rosne nie zalewam sie. Czasem krotko spie ale taka juz mam prace..
tu mam jakies zdjecie z przed jakis 2 miesiecy









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Polec stala dawke 30 mg dziennie przez ok 8 tyg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 967
oo to chyba za ostro stary ja na początek.

myslałem tak zrobić

1-15mg
2- 20mg
3- 25 mg
4-20 mg
5-15 mg

Wpierw chce zobaczyć jak się bedę czuł przy dawce 20 mg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Twoja sprawa miesien nie ma prawa sie zbudowac w 5 tyg odstawisz metke i wrocisz do punktu wyjscia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 967
Racja. Tylko pasuje po szanować wątrobe. No chyba ze bym wskoczył na 6 tyg.. pierwszy tydzień Na pewno chce na 15 mg przelecieć i zobaczyć jak się będę czuł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Watroba da sobie rade bez problemow
Na tej setce metki nic nie ugrasz
Zobaczysz po cyklu
Ale twoja decyzja

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyniki badań do oceny.

Następny temat

Testosteron prolongatum wypadanie włosów

WHEY premium