SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dextroza + carbo

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 211 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3384
Witam,

po treningu łącze carbo z dextrozą, dostarczam sporą bombę węglowodanów; moje pytanie brzmi natomiast:

Czy takie połączenie jest dobre, czy ma ono sens? Czy może jednak zostać przy samej dextrozie.

Jestem Bogiem

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
nie no fruktoza w końcu nie jest nijak związana z glukozą .. - jakoś wcześniej nie miałem siły tego komentować davidooo hehe

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
nie ma sensu,
to tak jakbys zapytał czy na posiłek mozesz zjesc np ziemniaki + ryz...

dextro sobie daruj, jak juz chcesz wegle po treningi wypij carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
a dextro mozesz słodzić herbate - chyba ze pijasz bez cukru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
remik teraz cukier drogi

autorze jezeli nie trenujesz pod kątem wytrzymałościowym to te węgle po tr są zbędne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 211 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3384
trening masowy, dostarczam węglowodany, następny posiłek 1,5h po treningu, już nie przesadzajmy że carbo jest zbędne, nie popadajmy w paranoje

Zmieniony przez - psychopata w dniu 2013-02-26 00:27:01

Jestem Bogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
psychopata
Witam,

po treningu łącze carbo z dextrozą, dostarczam sporą bombę węglowodanów; moje pytanie brzmi natomiast:

Czy takie połączenie jest dobre, czy ma ono sens? Czy może jednak zostać przy samej dextrozie.


bez sensu .. patrz co bierzesz.. poczytaj co to carbo i co to dextroza

połączenie bez sensu, a jak chcesz przy czymś zostać to carbo, chociaż IMO lepiej już banana zjedz

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
Zaraz po treningu należy spożyć posiłek węglowodanowy, składający się z węglowodanów o wysokim indeksie glikemicznym, aby jak najszybciej uzupełnić,zapasy energetyczne w zmęczonych mięśniach - wysycić je glikogenem. Więc carbo jak najbardziej możesz pić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak kvrwa racja ale podczas treningu siłowego nie tracimy wcale tak wiele tego glikogenu czy tam węgli zeby je uzupełniac duzymi dawkami takze jak nie macie racji popartych badaniami i tylko teorie wyssane od jakiegoś podobnego znawcy to naprawde proponuje sie doedukować


po treningu wytrzymalosciowym jak bieg basen rower itp wegle jak najbardziej

Zmieniony przez - davidooo w dniu 2013-02-26 06:53:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
Kolego to podaj mi te twoje badania ze nie potrzebuje organizm po treningu silowym uzupelnic glikogenu. bo chyba ta twoja teoria tez jest wyssana z palca. aha i jeszcze co do kolegi wyzej banany sa zlym rozwiazaniem lecz nie tragicznym poniewaz zawieraja duza ilosc fruktozy.


Zmieniony przez - Devis96 w dniu 2013-02-26 06:58:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
Devis poczytaj sobie to lub inne art. bo masz troche nieaktualne dane
http://potreningu.pl/artykuly/1450/jakie-weglowodany-po-treningu-proste-czy-zlozone 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 211 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3384
wincol
Devis poczytaj sobie to lub inne art. bo masz troche nieaktualne dane
http://potreningu.pl/artykuly/1450/jakie-weglowodany-po-treningu-proste-czy-zlozone


To są te naukowe badania? Artykuł na pół strony na potreningu.pl, komercyjnym portalu. Yeah.

Jestem Bogiem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam problem.

Następny temat

Kreatyna pytanie

WHEY premium