SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deka-susta-zastrzyki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 573 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10069
no ja wole wbic 1ml w lewego bara a drugi ml w prawego bara niz 2ml w jednego bara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
ja proponuj e4d , sam tak robilem na poprzendim cyklu, ktory rowniez byl moim drugim z uzyciem tesosteronu i ogolnie drugim i klepalo pieknie IMO na mase to chyba najlepsze polaczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 389 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4495
no ładne połaczenie ( zawsze mozna dodac metke 10 mg ed no i wino na rzeżbe pod koniec opcji jest wiele ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2646
bede wbijal tak jak piszecie oba naraz, mam tylko pytanie czy ma znaczenie co pierwsze idzie do strzykawki ? i czy jeszcze o czyms trzeba pamietac przy takiej duzej ilosci ml, oprocz tego zeby cisnac powoli ?

x sTraIgHt Edge x

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Nie ma roznicy ;)

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Pamiętać o tym, by dobrze zjeść ;)

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
ja nabieram najpierw deke a pozniej suste, bo kiedys jak mialem jakas strzykawke lewa to nabralem suste i jak wbijlem ponziej w deke to pod cisnieniem mi wsyztsko wskoczylo we flakon od deki i meczylem sie z nabieraniem 3ml z flakonu deki a jak amsz np deke undera po 10ml flakon i CI tam susta wpadnie przypadkowo to troche lipa, wiec propoinuje od deki zaczynac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL :)

Następny temat

kiedy brac s-drol??

WHEY premium