SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deka czy superka ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6312
mam pytanie po czym pojdzie wiecej sily po dece czy superce
po czym pojdzie lepszej jakosci masa
ile trzeba kloc sie biorac deke a ile superke jaka dawke na zastrzyk ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Kondiash to po ile Ty masz tą dece po 20zł, u mnie w okolicach 35-40

"Wasal Mego Wasala, jest Moim Wasalem"

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 860
Deca. Jest o wiele lepszym środkiem od Superki ale i droższym. Masa zrobiona na Dece bedzie lepszej jakosci a i spadki po niej bedą mniejsze. Na cykl minimum z 8 ampek 200mg-owych. Dobrze by było połączyc ja z np. testosteronem prolongatumem w celu uzyskania większej masy, ale sama Deka też powinna wystarczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie sadze ze jest o wiele lepszym srodkiem i drozszym . Deca ok 160zl 10 ml z ip, superka - zadwolajaca ilosc tj, ok 50 ampul kozt ok 500zl . Superka jest przede wszytkim pewna, kupujac ja nie musisz sie martwic czy masz w apulce testosteron czy nanrolon, jak to niekiedy moze byc przy dece... a ktory jest lepszy? tu i tu siedzi nandrolon ( no chyba ze dostaniesz false jak juz wczensiej napisalem w ktorym siedzi test alboi .. heh olej ) roznica jest w estrze- deca -dekanian , superka - krtocej dizalajacy ,ale i szybciej -fenylopropionian...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 860
W sumie to po części masz rację, ale nie do końca. Deca ogółem daje lepszy mięsień, a co do Superki to za 50 ampek będzie jakieś 350 zł, 1ml-25mg. Każdemu co innego pasuje, ja np. jestem bardzo zadowolony z efektów Deci. A tak przy okazji jak już jesteśmy przy środkach o substancji aktywnej Nandrolon, to orientuje sie może ktos jaka jest mniej wiecej cena czarnorynkowa DYNABOLONU, cos jak Deca ale podobno mocniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Deca ogółem daje lepszy mięsień??
Ciekawe czy chociaż orginał wbijałes..


***********************
Doradca w dziale doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 860
Bądź pewny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Scislej prosze o co dokładnie chodzi?
Jesli w tej dece miałes testosteron to niedziwie sie ze tak Ci sie ona podoba..


***********************
Doradca w dziale doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
"Deca. Jest o wiele lepszym środkiem od Superki ale i droższym"
zapewne ...

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do cen za Dece i Supre to policz sobie np.
8 tygodni po 200mg na Dece= ok. 200zł
8 tygodni na Superce = 400zł
A zatem Deca napewno niejest koksem droższym.
Co do jakości mięśnia, to Jakonor wali jak zwykle głupoty. Superka daje mięśień owiele lepszej jakości niż Deca.


_________________
--------------------
BASEATTACK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 860
A sprawdzałeś to na sobie Kondiash???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
Pewnie ze superka jest lepsza. Po pierwsze ma szybsze dzialanie a co za tym idzie mniej skutkow ubocznych. Co do jakosci mięśni to nie ma tu specjalnych różnic są to bardzo podobne środki w końcu oba to nandrolony a co do kwesti czy maniac brał :P on juz chyba wszystkiego probowal :) no moze poza SGH i Anapolonem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc dla kolegi

Następny temat

Stababol-ważne

WHEY premium