SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deka +testosteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 486

Formularz - Proszę o pomoc

25

Waga

108

Wzrost

184

Obwód ramienia

45

Obwód klatki

117

Obwód talii

98

Staż na siłowni

9

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Cel cyklu

poprawa definicji zwiekszenie obwodow

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

pomiędzy, nie zalewam sie tluszczem szybko

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

tak

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

140, 180, 150
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 42
Witam, to moj pierwszy temat jak i post na tym forum. Jako ze jestem nowy chcialem cos o sobie powiedziec. Cwicze juz dlugo, ok 9 lat, z tym ze z wieloma krotkimi jak i dlugimi nawet polrocznymi przerwami. Zpowodowane byly one miedzyinnymi praca, wyjazdami za granice, wojskiem, a ostatnio praca na tirach. przez ten czas zdolalem nabyc jakas tam wiedze na temat treningow, nie uwazam sie za laika, jesli chodzi o diete to tez cos wiem, ale juz gorzej, staram sie jesc poprostu duzo, mieso jaja , wegle ryz makaron, duzo tez fast foodow. Waze 108 kg, nie jestem gruby, mam budowe V ale jestem zalany w jakim stopniu tluszczem. ze wzgledu rowniez na moj nieregularny tryb pracy, raz jazda w nocy raz w dzien. Obwod bicepsa 45, ramienia 36, klatki 117, i w pasie tez ok 98. na klatke wyciskam jakies 140, 180 w martwym, i tak barki ok 100. I TERAZ chcialem sie zwrocic z pytaniem o ssa, jako ze nic juz nie chce isc do przodu. chce podciagnac wyniki, wymiary, jakosc miesnia, zagęścic go, i jednoczesnie zgubic troche tluszczu. prosze o jakas pomoc zarowno w diecie przy ssa, co sie najbardziej oplaca jest, oraz jak przy moim trybie zycia organizowac jedzenie. pracuje op poniedzialku do piatku. cwicze w piatek, sobota, niedziela, czasami jak sie mi uda w tygodniu. trening mam podzielony na 3 dni w tygodniu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 388 Napisanych postów 9626 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 132836
Na pierwszy cykl to jeden środek w zupełności wystarczy, np testosteron. Jednak przy Twoim stopniu otłuszczenia zalejesz się jeszcze bardziej, gdyż ten środek ulega aromatyzacji do estrogenu i powoduje sporą retencję.
Niestety aby mieć jakiekolwiek efekty to dieta jest podstawą. Tobie proponuję najpierw ogarnąć dietę pod redukcję. Zgubić trochę tłuszczu, tych cm z pasa i dopiero wtedy możesz myśleć o dobrej jakości masie. W tej chwili nie masz na nią szans.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21198 Napisanych postów 250583 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1304301
J.w.

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1524 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15475
ja na twoim miejscu bym najpierw redukcje zrobił potem obwody robił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21198 Napisanych postów 250583 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1304301
dieta ,dieta,dieta to podstawa

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka spraw do mojego cyklu

Następny temat

Pomoc w rozpisaniu cyklu