SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deja vu - redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Podglądam forum już jakiś czas, ale to za mało. Potrzebuję pomocy i wsparcia. Chcę wrócić do proporcjonalnej sylwetki, czyli zdecydowanie zmniejszyć obwód bioder i ud, bo "tam" wszystko co złe się odkłada. Wiem, że nie chudnie się miejscowo. Wiem, że w moim przypadku trzeba rozbudowac plecy. Wiem, że nie należy jeść świństw. I co z tego? D*pa, nawet nie blada, tylko wielka. Liczę na pomoc.

Wiek : 37 - podeszły niestety
Waga : 58-59
Wzrost : 167
Obwód w biuście(1) : 88
Obwód pod biustem : 78
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 68
Obwód na wysokości pępka : 75
Obwód bioder (3): 104
Obwód uda w najszerszym miejscu: 57,5
Obwód łydki : 35,5
W którym miejscu najszybciej tyjesz : jak chyba widać z wymiarów: tyłek, uda i tak było zawsze, ale od jakiegoś roku zauwazyłam, że i na brzuchu coś się zaczeło odkładać, pod pępkiem
W którym miejscu najszybciej chudniesz : biust
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) aktualnie nie robię nic, do czerwca ub. roku chodziłam na siłownię, trening indywidualny, split
Co lubisz jeść na śniadanie: owsiankę, omlet z płatkami,
Co lubisz jeść na obiad : wszystko:), nie lubię ziemniaków, chyba że wysokoprzetworzone-frytki np., ale generalnie nie jadam
Co jako przekąskę : herbata z cytryną i cukrem
Co jako deser : herbata z cytryną i cukrem, ale zamierzam rzucić ten nałóg
Ograniczenia żywieniowe : no i tu zaczynają się schodki: wrzody+refluks, czyli dieta lekkostrawna - nie powinnam jeść rzeczy zawierajacych dużo błonnika, szkodzi mi pełnoziarnisty makaron i w większości ciemne pieczywo, problem jest z surowymi warzywami
Stan zdrowia: dobry, podejrzewam, że kręgosłup jest krzywy, ale jest tak dobry, że nie daje żadnych objawów, to żyjemy w symbiozie
czy regularnie miesiączkujesz: nie wiem, biorę pigułki
czy bierzesz tabletki hormonalne: tak, i chyba tak zostanie, biorę od lat
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: tak, ale w poprzednim stuleciu:)
Preferowane formy aktywności fizycznej: trening siłowy, nie znoszę żeńskich stadnych form aktywności typu aerobik
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :
Stosowane wcześniej diety : w liceum ograniczenie kalorii, przed maturą waga 49 kg, potem juz normalnie, w ciązy +17 kg, ale szybko zeszło, potem przez lata waga około 55 kg, no i ostanie dwa lata - w ubiegłym roku doszło do 60 kg, co mnie przeraziło, zaczełam ćwiczyć, zeszło do 58 kg, a potem motywacja zdechła (RIP). Był jeszcze jakieś 3 lata temu epizod dukanowy, ale krótko i nieortodoksyjnie - nerki zaczęły mnie boleć i zrezygnowałam, spadek był może 2-3 kg.


Jem, wydaje mi się w miarę dobrze, ale za dużo, zdarzaja się np. dwa obiady. Ile kalorii powinnam jeść? I co z nabiałem, bo widziałam, że to kwestia dyskusyjna. Lubię czasem zjeśc kawałek sera pleśniowego, albo owsiankę z mlekiem - można?

Co do zdjęć sylwetki - mam, ale jednocześnie zwracam się z prośbą do Moderatorek o możliwość przesłania ich na priv - mam taki zawód, że prezentowanie golizny w internecie mogłoby zostać źle odebrane i skutkować sankcjami dyscyplinarnymi.


Dziękuję tym, którzy przeczytali. Prosze o wsparcie, zaraz zrzucę przykłądowy jadłospis.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
To wklej jeszcze zrzut z dziennika posiłków z danego dnia by poprawić ową dietę "trening siłowy, nie znoszę żeńskich stadnych form aktywności typu aerobik " Już Ciebie lubię powodzenia

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Co Ty gadasz o tym wieku Człowiek ma tyle na ile się czuje

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
To przepraszam. Próbuję wrzucic zrzut, ale widać mam deficyt intelektualny. Zaraz tu młodszego pokolenia zagonie.

I nie dał rady. Zapisłałam zrzut na swoim komputerze, zmniejszyłam rozmiar, ale wysłać nie mogę.

Zmieniony przez - deja vu w dniu 2013-02-09 13:53:49

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6391
Hej
na dole masz "wybierz plik" i w ten sposób wrzucasz na forum. Ostatnio coś się psuje i czasami nie można nic wkleić.

Shrimp gdzieś miała krok po kroku instrukcję wklejania..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Dzięki, zaraz spróbuję jeszcze raz, a jak nie wyjdzie to poszukam łopatologicznej instrukcji. No i nie wychodzi

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6391
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
No i zostanę grubą babą - zrobiłam step by step Krewetki, zapisałam jako JPG a cały czas - nieprawidłowy format pliku.

Zmieniony przez - deja vu w dniu 2013-02-09 16:30:26




Zmieniony przez - deja vu w dniu 2013-02-09 16:36:46

O żeby to chudy byk - jednak się udało


Kalorii moze trochę mało, bo nie wpisałam moich 4-5 słodzonych herbatek
Zmieniony przez - deja vu w dniu 2013-02-09 16:37:29

Zmieniony przez - deja vu w dniu 2013-02-09 16:43:26

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6391
Brawo

Widzę, że rozkładu BTW jeszcze nie masz ale tak na oko to powinnaś te 1700 kcal mieć jak na swój wzrost.

Wiek masz całkiem całkiem więc tu bez takich tekstów

słodzone herbatki? no weź....

Zmieniony przez - czarny kot w dniu 2013-02-09 16:48:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
No to były to ostatnie słodzone herbaty jak już ci bardzo ciężko to zakup sobie stevię do słodzenia. Szefowa zobaczy zdjęcia to ustali dokładny rozkład btw i ewentualne zalecenia jak ograniczenie nabiału. Jednak dobij białka do 120g i tłuszczu do tych 70-80g bo masz bardzo mało. Trenujesz już coś? jeśli dopiero zaczynasz zapoznaj się z "treningiem dla zielonych" w regulaminie

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ogólne zalecenia przy PCOS

Następny temat

Maja_82/ Don't loose faith, lose weight, czyli optymistycznie w stronę redukcji

WHEY premium