SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deczka Organon

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19014


Panowie mam mozliwosc zakupienia takiego cacka, jakie sa wasze opinie na temat tego produktu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19014


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19014


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10931
wyglada na waloną jak dla mnie miałem deke co dobrze klepała z reszta do teraz ma jeszcze i rózni sie od tej na zdjeciu ale moze to taka jakos zdjecia jak dla mnie dziwna.
i nie ma w niej nic albo ja juz nie widze

Zmieniony przez - basknw w dniu 2008-07-01 01:02:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
rozpoznawac organon z foty jest kaplica, zdjecie w wiekszej rozdzielczosci calkowicie zmienia obraz tego co widzisz realnie na ampie, kiedys jak zrobilem fote na duzym macro to w ogole nijak sie miala do tego co fotografowalem, kazdy by napisal ze walek a jakby zobaczyl ampe w realu to smialka zeby to samo stwierdzic raczej bym nie znalazl bo to byl oryginal
deke masz dosc stara i na pewno sie rozni od obecnych, nawet ostatnio byla delikatna zmiana w pudelku

Zmieniony przez - irko123 w dniu 2008-07-01 01:08:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10931
no dokładnie moze byc foto lecz napisy jakies takie duze i ciemne jak bede miał chwilke jutro to wrzuce fotke mojej deczki dla porównania..
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
pokaz kapsel pod spodem i to co zakrywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19014
kurcze nie mam juz tej buteleczki w tym tygodniu kupie od dila jedna fiolke i zrobie kilka fotek to wrzuce na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19014


juz załączam nowe fotki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19014


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19014


.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bacteriostatic water -woda do iniekcji

Następny temat

R.O.H.M Labs - Dianabol

WHEY premium