SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deca czy omka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ktory z tych dwoch daje wiekse efekty ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podsumowujac.

radzicie mi wziasc zamiast omki dece.

teraz moj cykl

1 - 10 deca po 400 mg tyg.
3 - 10 winko 30 mg dziennie
pozniej od razu hcg i clen po hcg clomid


napiszcie czy oki a jesli macie lepszy plan to napiszcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
zalezy o jaki efekt chodzi

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3581
W 99% lepsze w ogolnym tego slowa znaczeniu daje Deca
Omka(woda,syfy,balon)to co mi sie narzucialo na mysl kiedy sobie siebie przypomnę....
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
tez uwazam ze DEKA to ferrari przy omce (DUZY FIAT) hehehheheeh a tak serjo to po omie sa super wielkie spadki za mocno ssssssie wode m a miesien na dece jest bardzo czzysty dobry deka nie wsssssysa duzo wody i ma najmniejsze skutki uboczne chyba wogle z wszystkich koxxxow pomijajac oxe mm chociasz moze nawet maja identyczne a wiec super male

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3356
oma to scierwo tym bardziej teraz od kiedy firma polfa Jelenia góra sama produkuje podróbki zgodze się oma była super półtora roku temu kiedy jeszcze była w starych płaskich opakowaniach to byłoa gites chłopaki ze starej gwardi nieźle sie nia nabili i móiwa teraz że była masakra siła potrafiła iśc po 30- 40 kilo na sztandze ale to było kiedys a teraz ci co zaczynają muszę ładowac wiecej kasy i biora dece sustanon Swoja drogą ta nowa oma to nie ma stęzenia 250 mg chyba że jest bardzo pewne żródło bo jak pewnego źródła nie ma to moze czekać Was tzw dranacja mięśnia jak trafi sie na zła partie
drenacja = rozciecie miesnia i wyczyszczenie oleju bo on sie nie zmetabilizuje także jezeli chodzi o ome to dla mnie jest ona na samym dnie L:( niestety a co miałem mówic teraz jak oma jest to jest w niej zwykły propinicum czy coś i**** nic nie daje teraz koledzy wzieli nowa ome i mieli od hurtownika i****a im poszło dlatego korzystaja z deci i uzyskuja b dobre efekty oma jest dla mnie przegrana Pozdrawiam

IF you HIT ME we will hit you back HARDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
nie gadajcie zas ze oma taka zla... doswiadczony koks potrafi zrobic z niej urzytek.....

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki wlasnie o to mi chodzilo.

jestem juz po kilku cyklach. metka proppionat metka cypionat.

ani deci ani omki nie uzywalem.

noi planuje od wrzesnia cos zarzucic.

chcialbym miec jak najwiekszy przyrost miesnia.

planuje zrobic 10 tyg. po 400mg deci i winka po 30 mg dziennie przez 7 ostatnich tyg. deci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
dokladnie przy dawkach rzedu 250mg E2D lub ED;

tylko w ten sposob wykorzystujesz dzialanie 4 estrow wchodzacych w sklad

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
Ja teraz stosowałem takie połączenie tzn. deka i susta.
I muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony.
Wcale nie spuchłem, masa nie spada i ogólnie jest git.
Nie jest prawdą, że wszyscy po omie czy suscie puchną jak balony. Wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji


pozdrawiam

Siła i Honor, bracie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
Decadeuko - a dlaczego tylko w ten sposób wykorzystuje się te 4 estry ??

Siła i Honor, bracie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
To juz Jelfa produkuje podróbki, o w mordę co za kraj.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron i Silabolin? Prosze o porade.

Następny temat

mutanci

WHEY premium