SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dawkowanie odżywek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
Witam, mam zamiar kupić pare odżywek, mam pytanie odnośnie dawkowania.

ActivLab - TCM Pro / Trec - CM3 1250 - zależnie od funduszy
SFD 100% Pure Power
SFD PURE BCAA PLUS

Jak dawkować? I co sądzicie o jabłczanie z ActivLab, bo na CM3 niestety może nie starczyć funduszy? Ostatnie pytanie, jeśli będę brał witamine c to wpłynie to negatywnie na działanie kreatyny?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
dawkowanie poszukaj bylo rozpisywane nie raz
jablko activa ok
witamina nie wplynie negatywnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
Ogólnie wiem jak dawkować, ale jeśli będę brać Pure Power, który zawiera mono i jabłczan mam brać kreatyne normalnie?

Jedno pytanie, Pure Power czy SAW jak na pierwszą przedtreningówkę lepsze?

Zmieniony przez - wojtekpab w dniu 2012-08-12 20:20:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
w dt5g w dnt5g i styka jablka

PP bez stymulantow saw z kofeina, wybor nalezy do ciebie, oba sie nadaja


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-08-12 20:22:25

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
bez roznicy ktory wezmiesz na pierwszy cykl, oba sie nadadza ale PP nie ma kofeiny wiec nie bedzie dzialal pobudzjaco jak SAW,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
Zakładając, że bcaa będę brac przed i po treningu, to czy po treningu mogę pić je razem z kreatyną?

Pure Power jest przeceniony, z datą ważności do 10.2012. Mam zamiar brać odżywki wrzesień, październik, listopad. Śmiało brać z taką datą czy lepiej nie ryzykować?

Zmieniony przez - wojtekpab w dniu 2012-08-12 20:52:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
bcaa po treningu razem z kreta spokojnie mozesz wypic

mozewsz brac z taka data smiało,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
Dokupiłem flexit oraz vita-min. Na opakowaniu flexita napisane jest aby brać rano na czczo, pić to zaraz po kreatynie w DNT czy przed, czy może nie ma to wielkiego znaczenia?
A vita-min tak jak na opakowaniu, po posiłku? Spotkałem się z opiniami, że witaminy rano mimo, że na opakowaniu napisano co innego.
Ostatnie pytanie, czy odżywki takie jak pure power czy kreatyna wliczamy w dietę? W porcji np. pure power jest 10g białka.
i tak podsumuję:
DNT: na czczo flexit i kreatyna (co pierwsze?)
DT: i tu kolejne pytania, czy 10g bcaa tylko przed treningiem to nie za mało? i czy kreatynę łączyć przed treningiem z pure power czy pić na czczo, a może najlepiej po treningu?

z góry dzięki za odpowiedź!

Zmieniony przez - wojtekpab w dniu 2012-08-20 23:46:15

Zmieniony przez - wojtekpab w dniu 2012-08-20 23:47:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
nie ma znaczenia, ale raczej na czczo bym nie pił (problemy żołądkowe)

witaminy po śniadaniu

pure power przed treningiem, jabłczan rano bądź po treningu - bez znaczenia

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
a bcaa po czy przed treningiem? wydaje mi się, że lepiej będzie przed, a mając czasami aeroby po treningu wziąć przed aerobami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
bcaa dajesz przed treningiem i możesz popijać także w trakcie treningu. Do tego zawsze dla urozmaicenia smaku możesz dodać izotonik i zmieszać ze sobą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stack ???

Następny temat

Nitrobolon2

WHEY premium