SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dawkowanie letrololu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1538

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

90

Wzrost

172

Obwód ramienia

46

Obwód klatki

125

Obwód uda

68

Obwód talii

80

Staż na siłowni

5 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

220 b 500w 90t

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

kilkanaście meta, wino, test prop, tren ace

Opisz swój plan treningowy

5x w tyg

Cel cyklu

masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

2-3 miesiące

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

nie wiem

Stan zdrowia

bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

1800

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

160, 200, 200
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6525
Witam, niedługo wchodzę na cykl deka 500mg ew i enan 600 ew. Jakie dawki letrozolu powinienem brać przy takim cyklu ? Obecnie mam średniej wielkości guzki w sutkach, jeden większy od drugiego i bolą . Nie chcę żeby to gino dalej się rozwijało i chciałbym żeby się trochę zmniejszyło i przestało boleć.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6525
ok dzieki za odpowiedz chlopaki, bede szukał jakiegos arimidexu czy cos w tym stylu a ten letrozol to w sumie nie potrzebnie kupowałem, na szczescie nie był drogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Letro zdecydowanie za mocne. Zabije Ci estro i nie zanotujesz w ogóle przyrostów.
Jeśli już chcesz AI dawać to proponuję exe/aromasin. U mnie świetnie się sprawdza.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6525
to może jakieś bardzo małe dawki ? bo nie zamierzam mieć cyców a i tak już żle wyglądają moje sutki zwłaszcza prawy, narazie nie mam dostępu do aromasinu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
o atd poczytaj to spokojnie kupisz.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6525
a np. 0,25 - 0,5mg ed lub eod będzie ok? narazie nie mam w ogóle kasy na kupowanie jakich kolwiek środków bo wszystko wydałem na cykl. A tak w ogóle to dlaczego mam nie odnotować żadnych przyrostów rkarpisnki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6525
odpowie ktoś??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
Bez estro masy nie zrobisz tak juz nasz organizm jest zaprogramowany a biorac letro masz pewniaka ze estro zbijesz za nisko Dodam ze cykl ktory chcesz zrobic nie jest cyklem do ktorego letro jest odpowiednie

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ernest Ci wszystko napisał. Estro jest potrzebne również w organizmie faceta. Nie można go zabić.
Zwłaszcza z Twoim stażem i wiedzą nie jest to wskazane.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Zrob badania zeby wiedziec ile wzaiasc,kazdy org jest inny ,nie prawda jesze nie zrobisz masy zrobisz sucha ,wiekszosc robi juz cylke z ari/exe minely czasy prosiakow!Mi osobiscie guzki zniknely po ari ale stoswwalem od samego poczatku nie az wszystko nabierze mocy poznije to tylko opreacjia jedna juz przeszedlem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Vitamina pisze dobrze ale zaznaczając tutaj ari/exe
Chyba zgodzisz się Vitamina, że letro się nie nadaje.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Zgadzam sie!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w odbloku

Następny temat

Boldek v deka

WHEY premium