SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dawkowanie białka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 869
mam miarke z treca i jest na niej 10cc 20cc 30cc 40cc 50cc potrzebuje odmierzyc 20g białka i 30g biała jakie wartosci beda sie do tego odnosily na tej miarce?? z gory dzieki:)

=> FoX <=

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
mam białko vitafit...tak czytałem to niby 50cc to 15g bialka ostrovii...wiec jak to wkoncu?? musialbym wziasc 2 miarki (pelne 50cc) to wtedy bedzie 30g???

=> FoX <=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8113 Napisanych postów 149668 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1185777
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
jest ktos kto napewno wie ile to bedzie??

=> FoX <=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
?? halo jest tu ktos??

=> FoX <=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
odnosnie bialka to brac przed czy po posilku w ktorym jest malo bialka?? musi byc białko po treningu?? bo wychodzi mi ze to wlasnie w V posiłku mam malo bialka (19:00h) i wtedy musialbym wziasc 2 raz bialko w ciagu dnia:)

=> FoX <=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 707 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10078
z tymi miarkami Ci dobrze wyszlo dwie pełne miarki to bd 30gr, a jak nie jestes pewny idz do sklepu i kup miarki za 5zl:)

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150828
wagę kup

bedziesz miec pewnosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 707 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10078
ale tak waga co ma taki zakres zeby pokazywała gramy troche kosztuje.

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150828
nie wiem ile teraz, rok temu jak ja kupowalem - byly od 30zl z dokladnoscią chyba do 1g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no teraz tak koło 50zł. a miarki 5zł

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl po storm + shock do sprawdzenia

Następny temat

Cykl na mase

Fruzelina