SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dawkowanie - pytanie do ekspertów

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 590
Witam. Mam techniczne pytanie. Otóż powiedzmy, że chcę ładowac ture w dawce 60mg. Wszędzie czytałem o dawce dzielonej - to jest na pół w równym odstępie kilku godzin. I teraz moje pytanie: Turanabol ma okres półtrwania 16 godz jesli te dwie dawki wezme co 12-14 godz to stężenie śrdoka we krwi mam 30mg na każde 12-14 godz. Jak to ma przełożenie na działanie saa? Czy ten kto weźmie dawkę 30mg na raz nie ma na logike tego samego stężenia co dawka 60mg na pół? Wiem, że w przypadku rozłożenia dobowego 60mg zapewnia stałe stężenie, ale chodzi mi o jednorazową dawkę jaką przyjmuje organizm?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
no jakie ma mieć?przecież biorąc dawkę rozłożoną w ciągu dnia to automatem w nocy masz przerwe,częstsze podawanie=stabilniejsze steżenie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 590
Ja rozumiem, że stężenie jest stałe. Ale jest różnica między przyjęciem dawki 50mg na raz, a rozłożeniem jej na 5 strzłaów. I o to mi chodzi, o to pytam, czy "wydajność" saa nie spada wraz z dzieleniem dawki, bo co z tego, że utrzymam ileś tam całodobowo jak to będą małe dawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Żadna wydajność nie spadnie. Są osoby co długie estry biją(np. enana teścia) a day i działa tak samo. Jedyny problem w częstych iniekcjach/dzieleniu dawek, to zapomnienie o przybiciu/ połknięciu tabsa.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2014-03-25 18:16:37

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 590
Inaczej. Nie wiem jak to jest z saa (po to wszedłem tutaj by poczytac opinię znawców) ale np. z odżywkami jest tak, że jak załóżmy rozłożyłbyś dawkę zalecaną np. 4 miarki czy saszetkę na powiedzmy 8 dawek to stężenie we krwi tez będziesz miał, ale g**** ci to w sumie da. Nie wiem czy to można odnieśc do saa, ale myśle na logikę. Bo załóżmy rozpiszę sobie Ture że będę brał 40 mg na raz, a ktos mi powie:"Eee to g**** ja poniżej 80mg nie schodzę", ale ten co weźmie 80 mg w dawce dzielonej po 40mg nie robi tego samego co ja ładując od razu 40mg? Ja wiem, że nie będę miał całodobowego stężenia, ale czy przez te 16 godzin półtrwania nie zapewniamy organizmowi tego samego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
nie zagłębiałem się tak dokładnie,ale np bijąc długiego testa co 7 dni jest mniej stabilne stężenie niz dzielenie tej dawki na pół i podawanie co 3 dni.Mniej stabilne steżenie testa=większe skoki estro.Wyzsze estro wiadomo itd

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 590
Byc może za dużo myślę :) Ale tak z ciekaowści chciałem zapytać. No bo jesli stężenie od strzału do strzału jest najważniejsze, a nie POZIOM steżenia na dawkę to ok, jest to dla mnie zrozumiałe dlaczego bierze się dawki dzielone przy odpowiednich okresach półtrwania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
nie kombinuj za duzo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 161 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10146
Nie chce zakładać nowego tematu i spamować na darmo więc się podepnę do tematu.
Mam 20 strzałów susty. Co ile bić i w jakich dawkach żeby było najefektywniej ?

Zmieniony przez - lamzas89 w dniu 2014-03-26 07:58:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
spamując??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aknenormin ( izotek) a cykl testost.propionate

Następny temat

czy mozna laczyc testonon firmy zafa z mastabolinem

WHEY premium