SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

daszek nad oczami :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam
mam taki malutki problem.W sumie to nie jest problem ale jakoś wolałbym tego nie mieć :) Mianowicie chodzi mi o to ,że mam oczy jakby głęboko osadzone.Tworza jakby taki daszek :) nie jest to jakos strasznie widoczne ale ja to zauważyłem i pare osób tez.
Nie wiecie moze czy mozna jakoś ,poprzez cwiczenia spowodowac jakos zmiane?
Coss słyszałem o jakis cwiczeniach oczu ..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tego chyba sie nie da wycwiczyc...to sie nazywa fał mongolski,czy jakos tak...moim zdnaiem,nie ma w tym nic złego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mongoł...
nie przejmuj się, ja też mam głęboko osadzone oczy, w dodatku bardzo wysokie czoło... i mi to w życiu nie przeszkadza...
mongołowie, łączmy się !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe
znaczy w sumie teraz kiedy jestem szczupły na twarzy juz tego prawie nie widac
ale zawsze w głowie to mam
jezeli juz mam byc monogołem to trzeba stworzyc grupe Mongoł.SFD :-%
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zarost u kolesi na twarzy ? macie coś poradzić ?

Następny temat

BOŁ STOPY

WHEY premium