SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

długotrwały on a bezpłodność

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 337 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14964
witam Panowie
czy długotrwałe przyjmowanie testa rok i/lub dłużej może doprowadzić do bezpłodnosći?
proszę o opinie najlepiej ludzi praktyków którzy mają coś do powiedzenia w tym temacie
pozdrawiam

muscle mass hypertrophy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1015 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 42620
niestety nie... ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1129 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14499
Tez jestem ciekawy

Bóg dał nam życie, ale rządzi światem diabeł.W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1720 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22401
Tak ale to jest odwracalne. Czasowa bezplodnosc mozliwa
Na zachodzoe proby -testosteron ~ antykoncepcja Sorki ~ fon ~ koniec swiata wtorek odpowi

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 652 Napisanych postów 11875 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88271
pozdrowienia ze szpitala, rozwarcie na 8cm, zaraz to nastapi, on 2 lata ponad ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1720 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22401
Gratulacje ucałuj żonke
Trzymam kciuki za Panią i dzidzusia Pozdro

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 918 Napisanych postów 35146 Wiek 80 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 814700
Czasem jest to bardzo ciezko przywrocic, kilka lat na hcg lub/i sermach/ai i nadal lipa, znam takie przypadki,
Z osobistych doswiadczen, ostatnio off 5cio miesieczny, badanie testo bliskie zera, LH i FSH - 0 i 0 wiec nie ma sie co ludzic

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20219 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 170907
Nie da sie jednoznacznie na to pytanie odpowiedziec. Ja od ponad 3 miesiecy mam czesciowo nieprzespane noce

Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2013-05-03 09:55:44

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1882 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43074
ja tez dosyc długo on i tez leje sobie na lajcie w kobite i lipa ;)

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 16988 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141802
Rok na tesciu i antykoncepcja murowana-tak nawet pokazuja badania ktore byly robione w tym celu...oczywiscie jezeli dajemy hcg to napewno sytuacja sie zmienia :D a wiec jezeli lecimy co jakis czas hcg to lepiej zeby panna brala tabsy anty jak lubimy zalac forme :D

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 196 Napisanych postów 1049 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146321
mm1986
pozdrowienia ze szpitala, rozwarcie na 8cm, zaraz to nastapi, on 2 lata ponad ;]

k***a kobieta prawie rodzi a on sobie doping przegląda
Jak moja rodziła to myśli zebrac nie mogłem a co dopiero sobie surfować po sieci hehehe

Pozdrawiam tatusiów na towarze :)

No likes us and we don't care..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan deca wino

Następny temat

siema

Zestaw 1