SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

długi on ( do doswiadczonych)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
jesse ten art jest sprzed prawie 11 lat, nie mowie ze cos z nim nie tak, ale sam fakt troche odstrasza. Niemniej jednak dobra robota z tlumaczeniem

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
Podlacze sie. Nie wiem czy zalozyc osobny temat. Jestem wlasnie na odbloku od kilku dni po dlugim czasie bicia/nie bicia.Spadki,samopoczucie trgedia. Mialem sie teraz odblokowac i zrobic rok przerwy,ale nie dam rady.Od srody przerywam odblok i wchodze na konkretna bombe na jakies miesiace. Moze mi ktos napisac jak sie odblokowac po dlugim czasie bicia? Myslalem,ze wiem jak to zrobic ale po paru dniach bycia off wiem,ze nie wiem. Po tej ostatniej bombie chce sie odblokowac i zrobic rok przerwy.Jest to mozliwe? Jezeli tak to jak to zrobic ? Pomieszac tamox,provi i clomid ? Ale jak dlugo i w jakich dawkach ? pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
skyboom to slaby pomysl. Zalapiesz dola..nie tylko psychicznego ale i fizycznego

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
Nie wiem jak se poradzic z jajkami. Po hcg mialem jak dwa arbuzy a teraz na samym clomie mam dwie pestki :D Moge dodac teraz hcg na clomie? Nie daje tamoksa bo nie mam retencji ani gino.Mysle nad provironem bo kobieta ma dosc odwracania sie do niej dupa. Kvrwa ale akcja.Nie wiem co robic. Moze uda mi sie to jaks przetrwac i wroce do normy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29253
duzo osób ma doła i załamke po przerwie (pewnie przez spadki i słabszą regeneracje,i przedewszystkim spadek testo) . ja na off czuje że odpoczywam,szybciej usypiam i taki jakiś luzik czuje,tylko jestem bardziej agresywny co większośc ma na bombie a ja na bombie jestem bardziej czuły i wrażliwy:) deprechy nigdy nie czułem,spadkami sie nie przejmowałem bo wiedziałem że w następny cykl wróce do formy. ale nie chce już wracać do formy tylko tą formę powiększać i iśc do przodu,kto stoi w miejscu tem się cofa. a w skrócie maximus to nie załapie doła na kródkim offie:)

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29253
a jak na off jestem to dużo alko się przelewa,jak on to jest większa ambicja,tylko w weekend 4-pak przy jakims meczyku w tv. i wiem że na off ni

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
Dokladnie. Rozpisze ktos odblok(sermy) po dlugim czasie na 115 kilo wagi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29253
że na off wiele nie osiągne ( w dużej mierze tez ze względu na ciężką prace fizyczną.). ( czemu nie moge edytować poprzedniego posta?)

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
teoretycznie z rok nie odblokowywalem sie spadkow nie bylo faja drygala nawet 1 tabsa clomidu nie zjadlem i tak minelo 1.5 miesiaca wiec albo ten odblok o kant dupe potluc albo koksy z pmp nie dzilalay i jechallem na sucho


Zmieniony przez - dzakas001 w dniu 2012-07-29 23:30:01

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
skoro tak to polecam mostek z hCG na te miesiace off. Dwa w jednym bedziesz mial, odpoczynek o ktorym mowisz + regeneracja waznych struktur organizmu.
Shogun badania hormonalne (test nie koniecznie bo wiadomo i tak co bedzie, ale prolaktyna + estradiol + kortyzol zrob) Dodaj hCG w wiekszych dawkach rzedu nawet 2000iu co kilka dni. provi tez bym podal, sam tak planuje jak kiedys bede schodzil z cyklu

UK

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol+T3

Następny temat

stanozol przygotowanie...

WHEY premium