SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dębowa ławka

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2521
narazie brak kasy na ławke i brak spawarki na wykonanie z metalu. mam jednak 2 ławki które są z pewnoscią starsze ode mnie (18lat) i nieraz siedzialem na niej z 3 kuzynami co dalo wage okolo 300kg i nawet nie drgała. Jest naprawde imponująco zrobiona i chyba z dębu bo jest bardzo gruba. i takie pytanie. czy jak bym z góry obił styropianem i jakims materialem to nadawalaby sie wedlug was do cwiczen? mam 60kg i dopiero zaczynam wiec duzych ciezarow nie ebdzie. Co uwazacie? tak jak mowie chce juz zaczac cwiczyc a nie chce wydawac kasy na nowe lawki;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
Jasne, ze moze, sam mam samorobke, jestem z niej zadowolony, a jezeli ma byc to tylko plaska lawka, to w 100% wystarczy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2521
no tak ale twoja samoróbka jest pewnie z metalowych rur, a ja mam drewniana, ale chce sie upewnic. zlamanie 2 rąk i żeber mnie troche przeraza ale ławka jest stabilna, chcialem tylko wiedziec czy ktos ejszcze cwiczy na takiej;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
Jest naprawde imponująco zrobiona i chyba z dębu bo jest bardzo gruba.
>a co ma grubosc do materialu ? moze byc takze zrobiona z sosny, olchy itd.

i takie pytanie. czy jak bym z góry obił styropianem i jakims materialem to nadawalaby sie wedlug was do cwiczen?
>chcesz obić sedzisko styropianem ? lepiej jakas gabka + material

mam 60kg i dopiero zaczynam wiec duzych ciezarow nie ebdzie. Co uwazacie?
> Sam sobie kilka dni temy zrobilem lawke prosta z drewna i testowalem ja na ciezarze 220 kg i bylo wszystko git a spokojnie by wytrzymala 300.

Musisz sprawdzic czy drewno jest jeszcze zdrowe (zbutwiałe, spruchniałe, korniki itp.) ale ja bym kupil swiezy towar i zrobil odnowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
Nie, tez jest z drewna, tzn. tylko na skos jest przeznaczony metalowy profil .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
nie+ przejmuj sie- tez na poczatku na takiej cwiczylem- zrobil ja kuzyn z kolega. Dzwigali na niej ponad 100 wiec lawka taka jest jak najbardziej wskazana na poczatek- pozniej jak bedziesz mial pieniadze to sobie tam kupisz albo wykombbinujesz cos.A i jest jeszcze jedna sprawa. Musisz uwazac aby lawka stala w miare prosto. Poniewaz mzesz sie nabawic wad i miec nierownomierne przyrosty. Pamietaj o tym

pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2521
zaskron no to tego nie wiedzialem, dzieki wielkie za info. Innym tez wielkie dzieki^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
3maj sie i rosnij.
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2521
no coz;/ ławka gotowa, ale mo obiciu skajem i pomalowaniu stwierdzam że neistety jest krzywa w okolicach bioder i na kregoslupie. Prawa strona ławki schodzi w dol i niestety moj kregoslup jest krzywo usytuowany. Domyslalm sie ze powinno sie na calej dlugosci przylegac do lawki... a u mnie tak nie jest;/ pech
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
poszukaj jakiejs bardzo prostej deski- moze na jakis tartak powinienes isc albo moze sprobowac zkads zalatwic, nie wiem postaraj sie.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
mozesz scheblowac jak masz czym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

strazackie studia

Następny temat

Ciężarki na nogi...

WHEY premium