SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dązenie do ideału

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1885
czy każdy mozę osiagnac sylwetke typu radek słodkiewicz, arek szyderski?
jak myslicie? chodzi mi o osoby które nie mają za bardzo predyspozycji.?
zapraszam do dyskusji
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
mjś - zobaczymy jak to będzie , przecież każdy ma stagnacje , niemowie ze ich niebede miec i ze raz dwa hop ssiup i bede wielki , za 10-12 lat moze taki będe ale nie z dnia na dzień , narazie to tylko cel moich mażeń :p ale kto wie , technika idzie do przodu , suple coraz to lepsze itd więc czemu i ludzie niemogliby łatwiej być " wielkimi "
PS ostatnio oglądałem program w tv ze jest jakis preparat co zwiększa naturalne granice wielkosci człowieka nawet o 50% i w dużych dawkach zmienia kolor skóry na zielony :D bede HULK :p

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 686 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15802
wszystko jest mozliwe, zalezy tylko od dawek (jesli mowa o sylwetce typu slodkiewicz)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
zalezy ile masz kasy.
Ale napewno nie kazdy bo nie kazdy ma takie uwarunkowania psyhiczne by osiagnac co kolwiek w tym sporcie.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
łeee w życiu bym nie chciał wyglądać jak Słodkiewicz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
Moim zdaniem każdy z odpowiednią genetyką.

Też bym nie chciał tak wyglądać

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Nie kazdy

np ja nie mialbym szans

nawet wydajac po 2 tys na diete i drugie tyle na suple ( miesiecznie)

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1885
co wam sie nie podoba w sylwetce radka? moim zdaniem ma swietną sylwetke i ja bym chciał tak wyglądac ale jak narazie to niestac mnie na tak duze koszta jakie sie wiazom z tym.

Zmieniony przez - Domi2006 w dniu 2006-10-07 19:58:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
Nikt nie mówił, że mu się sylwetka Radka nie podoba. Osobiście podziwiam Radka za to co robi, do czego już doszedł, ale to nie oznacza, że chciałbym tak samo wyglądać. Nie każdy marzy o wyglądzie kulturysty. Niektórym wystarczają "troche" mniejsze gabaryty.

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1885
no niby tak tylko praktycznie codziennie sie tu widzi ludzi którzy chca wygladac jak bydle. i pytaja sie o koksy.a takich co cwicza tu zeby wygladac poprostu dobrze to raczej tu nie wielu jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oj za duzo w dopingu siedzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
jw

ja zas znam wiecej osób co chce wygladac dobrze ale nie jak zawodowcy

trening -> ból -> rozwój

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po chorobie

Następny temat

ŁAWECZKA

WHEY premium