SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dążenie do wymiarów a masa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2060

rozgladalem sie za metodami pomiaru swojej sylwetki oraz za wynikami jakie powinienem miec przy swojej wadze i wzroscie - wyniki zalaczam na zdjeciu
kolumna z data to stan na dzien dzisiejszy, dodam tylko, ze waga 67kg.
nastepne 67kg i kolejne kolumny to wymiary jakie powinienem miec przy swoim wzroscie i postepujacej wadze.
a teraz pytanie: jak to jest, ze waze 67kg przy wzroscie 183cm, jestem chudziutki i nie mam tych wymiarow, ktore sa w kolumnie 67kg?
pojawia sie problem, poniewaz jesli bede chcial dazyc np do rozrostu swojej klatki piersiowej, ktorej jak widac musze poswiecic duzo uwagi, to masa rowniez bedzie mi szla w gore, a wtedy wyniki, do ktorych dazylem beda juz nieaktualne bo przy nowym stosunku waga/wzrost bede wg tabeli powinien miec jeszcze wieksze rozmiary.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1588 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16577
e tam ważne żebyś Ty sie dobrze czuł , takie wyliczenia są z dupy

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6753 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64622
nie przejmuj sie zadnymi tabelami tylko ćwicz, jedz i rób swoje.

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2060

tak, staram sie teraz znacznie wiecej jesc, bo wiem, ze dieta jest wazna. jem 5 posilkow na dzien, a w tych ubozszych dorzucam twarog od tak, zeby sie przy okazji przez gardlo przecisnal ;) np wczoraj zjadlem go prawie 200g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

zastanawia mnie ta tabelka, bo przeciez skoro mam 67kg/183cm to jestem chudy a z tabelki to nie wynika. przeciez nie mam tluszczu ani grubych kosci, a przy wzroscie wymiarow miesni, tworza sie nowe wlokna, a co za tym idzie waga tez musi pojsc do gory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 973 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9449
Daj sobie spokoj z takimi wyliczeniami rób chlopie swoje ;)

http://www.sfd.pl/temat246720/ ---> wszystko o witaminie b12

http://www.sfd.pl/Żeń_Szeń-t319678.html ---> wszystko o Żeń Szeniu

Jeżeli Ci pomogłem daj mi Soga :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 201 Napisanych postów 11365 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 86749
No i? Ja mam blisko 90 kg (89.5) przy 183 i ciągle do 40 cm w bicu trochę brakuje... A BF mam niewielki. Kwestia indywidualna.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2007-02-21 13:22:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 10951 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73516
?
takie wylicznia sa z dupy

Zmieniony przez - biliwiget w dniu 2007-02-21 13:24:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91090
Osobiście proponuje stosować ... lustro - jako wykładnik postepów.

Tabelki nie chodzą po ulicach - Ty owszem

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 8751 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42589
zawodowcy też nie są idealnie wymiarowi.

druga sprawa majac idealne wymiary nie znaczy ze będzie się idealnie wyglądać.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2526
liczy się efekt wizualny a nie ilość kg względem wzrostu,.

"-Co robisz w sylwestra?"
"-Klatę i biceps."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

modlitewnik

sosy