SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czym zastąpić?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 925
Czym zastąpić martwy ciąg ze sztangą i martwy ciąg ze sztangielkami??? Wiem że to bardzo dobre ćwiczenie bo angażuje mnóstwo mięśni, ale podobno spowalnia wzrost, a ja mam 17 lat i 176cm wzrostu, a jako że marzy mi się zawodowa koszykówka to każdy centymetr zwiększa moje szanse... Proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
mit aż piszczy

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 925
Byłoby miło gdybyś mi przytoczył jakieś argumenty :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862 mit 1

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Wzrost jest uwarunkowany genetycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jak koledzy wyżej.

To przestarzały mit, nie wierz w tego typu bzdury.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący

Następny temat

Dzisiaj pierwszy dzień na siłowni :D Dużo maszyn

WHEY premium