SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czym wspomóc suchą skórę od środka?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czym wspomóc skórę od środka?
co polecilibyście kobiecie (płeć ma znaczenie!?) mającej suchą skórę twarzy, czasem pojawiają się zaczerwienienia,czasem skóra schodzi (okolice nosa)..

zazwyczaj polecany jest zestaw witamin A + E i do tego coś z "naturalnych środków" - skrzyp polny, oliwa w diecie..
witamina B też jest odpowiedzialna za skórę (np. "zimno") - więc przydatny byłby B Complex, albo jakieś drożdże..
herbata z bratka..

macie jakieś sprawdzone środki? jest tego multum, dlatego kłade nasick na sprawdzone :)


mydło BABY SEBAMED plus kremy nawilżające coś trochę pomagają, ale to jeszcze nie to..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
https://www.sfd.pl/Uroda-f140.html 

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 54
polecalbym zbadanie hormonow gl.tarczyca i estrogeny,o ile faktycznie nie masz jakis powaznych niedoborow lub elergi ,grzybicy, kup sobie aspargin potas i magnez ladnie nawilza c skore od srodka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napisałem tutaj, bo interesują mnie suple.. jak to błąd, to niech moderator przeniesie to do URODY.


jestem facetem :) to nie o mnie chodzi.. hormony - brzmi poważnie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 518 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50628
reklamuja capivit A+E moze strzel sobie to drogie nie jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
duzo wody. o tego odpowiednia dieta. moze dziewczyna ma za malo tluszczu w diecie - stad te prpoblemy, dodatkowo pali itp...

przydalaby sie wizyta u specjalisty - bo inaczej to mozna sobie strzelac w ciemno.

ja plecilbym duze ilosci plynow, capivit hydro control, CLA, omega-3, i specjalne kosmetyki (np takie do skory atopowej - aleprzydaloby sie rozpoznanie)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

150 zeta na miesiac

Następny temat

Leukic

WHEY premium