SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy zmienic juz trening??????

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1474
witam. ogolnie cwicze juz rok. aktualnym planem na mase cwicze juz niecale 3 miechy. kiedy powinienem zmienic plan?? czy oplaca sie teraz zmienic, jak za 17 dni wyjezdzam na oboz na 2 tygodnie?? czy cwiczyc dalej tym planem i zmienic po obozie?? chce dalej cwiczyc na mase. co w treningu najlepiej zmienic?? rozklad partii, cwiczenia, serie, powtorzenia, czy zupelnie nowy plan?? pozniej zamieszcze tutaj moj plan, narazie nie moge bo nie mam go na chacie, jest na silce. efekty jakies sa: przez ten czas przytylem 6kg (z 65kg na71kg, biceps z 30cm na 31cm bez zadnej konkretnej diety. poprostu duzo jadlem niezbednych produktow
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
- oboz 2 tygodnie - co to za oboz...bedziesz tam cwiczyl?
- zalezy ktory to twoj trening, co poprzednio robiles...moga to byc zmiany zarowno kosmetyczne jak i troche wieksze...zalezy...

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1474
oboz normalny :) wypoczynkowy. nie wiem czy bedzie tam jakas silownia, jezeli tak to bede chodzil. jak nie to moze codziennie rano pompeczki.
na poczatku mopjej przygody nie mialem pojecia o tym pojecia. cwiczylem codziennie hantlami (uginanie na biceps, i unoszenie bokiem na barki) pozniej zaczalem cwiczyc powaznij ale na rzezbe. i teraz wiem ze zle zrobilem, bo bedzie mi trudno zdobyc mase. to co z ta zmiana?? zmienic juz czy po obozie?? ja bym wolal po obozie. i na obozie jakies pompki itd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje Trening na rzeźbe pils??

Następny temat

TRENIOL

Wiecej