SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy w wieku 15 lat mozna stosowac odzywki...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51
czesc mam do was pytanie czy w wieku 15 lat mozna stosowac odzywki takie jak kreatyna, bialko ... , chcial bym nabrac masy ale nie wiem czy moge stosowac odzywki, jesli chodzi omnie :D to cwicze od roku mam dosyc dobre rezultaty.Nie jestem chudy ale chcial byl nabrac wiecej masy miesniowej , szybko dojrzalem jak to cos zmienia ( fizycznie :D) tylko ze mam 172cm wzrostu i chcial bym jeszcze urosnac ( i nie wiem czy odzywki nie chamuja wzrostu), jesli juz moge stosowac odzywki to jak mozecie napisac jakie zeby szybko bylo widac rezultaty to byl bym bardzo wdzieczny, z gory dziekuj
3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29
Jeżeli intensywnie trenujesz(mama nadzieję że nie tylko na cięzarach).To odżywki możesz wpleść w swoją normalną dietę,jako dodatek do niej.Napewno nie zachamuje to twojego wzrostu.wzrost można zachamować poprzez zbyt intensywny trening w twoim wieku.Ale wysiłek w odpowiedniej ilości stmuluje(sprzyja)wzrost.Więc jedz i ćwicz a będzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10973 Napisanych postów 50344 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
W wieku 15 lat, to i ja wzialem sie za Portagen. Teraz majac do wyboru tak zaawansowane i dobre jakosciowo odzywki na rynku, nawet bym sie nie zastanawial.
Pod warunkiem oczywiscie, ze twoje normalne jedzonko nie zaspokaja twoich potrzeb.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 49 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126187
jesli jedzenie masz w normie i jestes zdrowy to i bialko (w ilosci potrzebnej do zapotrzebowania) i kreatyna moga tylko pomoc
smacznego
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dekstoza?? czy glukoza a o wiele tansza

Następny temat

SERWATKA FIRMY OX-GEN

nutloveb