SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy tyle kcal to dobra ilość u nastolatka ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Remik7

musialem wygooglowac %)


czyli witaj już w tej grupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
ser jest słabym źródłem do podbicia fatu. lepsze będą tłuste ryby, jakieś nasiona, orzechy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ogólnie trzeba pomyślec o dodaniu kcal na stałe
wrzuc jeszcze raz tutaj swoje obecne odzywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1441
ja nie mam "odżywiania" :D staram sie jesc zdrowo zero slodyczy i slodkich napojów (wiecie o co mi chodzi)
w mojej codziennej diecie znajduje sie kilka deko pełnoziarnistego pieczywa troche szynek z masarni oraz pomidory papryki
inne warzywka :D
nie jem za duzo owocow bo czesto boli mnie po nich brzuch a i od czasu do czasu jogurt naturalny
kiedy mam wiecej czasu to sobie cos ugotuje a do tego jajka troszke sera żoltego i makreli od czasu do czasu

nie licze dokladnie zadnych kcal bo to po prostu jeszcze nie ten wiek i stosuje sie do podczepionych linków np 10 zasad zdreowego żywienia
i staram sie nie lączyc tluszczy i wegli w jednym posiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1441
anubis84
ser jest słabym źródłem do podbicia fatu. lepsze będą tłuste ryby, jakieś nasiona, orzechy.

anubisie ale ja nie chcem fatu podbijac skad taka sugestia :/ ?
BTW
liczyłem sb kalkulatorem poziom tkanki tłuszczowej wszlo mi 10 z hakiem nie pamietam dokladnie i biore ten wynik za wmiare prawdopodobny


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 19/09/2017 21:26:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Bo wcześniej dostałeś odpowiedź by podbić tłuszcze i napisałeś co myślimy o serze to sobie pomyślałem ze chcesz tym podbić tłuszcza.

Coś mnie się nie wydaje że masz taki poziom BF, na podstawie obwodów nie da się go wyliczyć, bf się liczy na podstawie fałdu skórnego np fałdomierzem https://sklep.sfd.pl/Ostrovit_Presonal_Body_Fast_Tester-opis36917.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
edytowałem wypowiedź i usunąłem link (regulamin) z racji konkrecyjnego serwisu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1441
anubis mi sie tez tak nie wydaje i do wszytkich tych wynikow podchodze krytycznie ;/
co do wymiarow to tez nie sa jakies super male
obw pasa 64.4 cm
obw szyi 29.7 cm
wzrost 160 cm
waga 42 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Czyli chudzina jesteś, ale i tak nie wiem co ma obwód pasa i szyi (zwłaszcza jej) do poziomu tkanki tłuszczowej

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
dlaczego starasz się nie łączyc węgli z tłuszczami?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Icia97

Wiecej