SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy trenując na rowerku stacjonarnym mozna wyrobic miesnie?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 632
zamierzam kupic sobie rowerek stacjonarny. waze 68 kg wiec nie chce schudnac ale chce miec mocniejsze nogi, szybciej biegac itp. czy trenujac na takim rowerku moge to osiagnac nie chudnac? jesli tak to jak mam trenowac? prosze pomozcie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Jeżeli chcesz szybciej biegać to najlepiej biegaj.

Rowerek stacjonarny pozwoli Ci rozwinąć mięśnie nóg dosyć dobrze. Oczywiście nie będę to przyrosty ogromne, ale z tego co widzę, chodzi Ci bardziej o silniejsze nogi.
Jeżeli tak, to a rowerku ustaw maksymalne obciążenie na jakim będziesz dawał radę jechać, co pozwoli Twoim nogom rozwinąć siłę, jezeli jednak chcesz szybko biegać, musisz również rozwinąć dynamikę mięśni nóg, oraz ich "kondycję". Co najlepiej zrobić, po prostu biegając. :>

Jeżeli nie chcesz schudnąć zjedz przed treningiem michę ryżu, aby dostarczyć do organizmu odpowiednią ilość węglowodanów, dzięki czemu nie spalisz tłuszczu ze swojego ciała.

Sorry za błędy językowe, ale leniwy jestem i nie chce mi się poprawiać.

Pozdrawiam.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST do oceny

Następny temat

plan treningowy do oceny

WHEY premium