SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy to wogole mozliwe?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1674
witam dzis z rana dostalem telefon ze w moim miescie na nowo rusza liga siatkowki (III liga) trener dzwonil do mnie zebym zaczol trenowac i mam przyjsc we wtorek na zgrupowanie. I tu wlasnie rodzi sie moj problem ostatni raz ta oto liga byla rozgrywana 2 lata temu wtedy nie chodzilem na silownie mialem jakies 194cm wz i wazylem 73kg przy tej wadze szlo mi bardzo dobrze wyskakiwalem nad ziemie jakies 65cm teraz waze 95kg i mam 197 cm wzrostu wiec jak sie domyslec moj wyskok spadl masakrycznie dzis w domu mialem 35cm owszem jest to spowodowane tym ze nie cwicze nog na silowni i zastojem miesni po wakacjach czy jak bym zaczol robic przysiady ze sztanga codziennie po 2 serie i porozciagal bym sie to mogl bym w jakies 2-3 miechy zwiekszyc swoj wyskok?

chcem byc wielki!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2880
slyszalem ze jest jakis specjalny trening na wyskok i nie ma on nic wspolnego z przysiadami ze sztanga poczytaj w sieci (nie wiem jak on sie nazywa ale poszukaj)

moj kumpel go kiedys stosowal i pomoglo

...:::motto na dziś masa musi iść:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7649
Wejdz do działu sporty ogólnorozwojowe i tam napewno znajdziesz nie jeden program treningowy na poprawe wyskoku.

"Nigdy nie osiągniesz więcej
niż chcesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Przysiady ze sztanga chyba nie za bardzo pomoga...
Jak chcesz polepszyc wyskok to j/w - poszukaj odpowiedniego treningu a w 2-3 miechy napewno cos zdzialasz. Nie wrocisz coprawda do tych 65 cm, ale na pewno spora poprawa bedzie.

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1907
Tylko uwazaj bo niektore z treningow wyskoku moga zle oddzialywac na twoje stawy.

"Keep your friends close, but your enemies closer"

Zapraszam na forum dot. serialu Jericho www.jericho.fora.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
przysiady ze sztanga to podstawowe cwiczenie wszystkich skoczkow i wiekszosci lekko atletow lecz jest to cwiczenie wyrabiajace przede wszystkim sile (lub sile dynamiczna). Lepiej zebys zrzucil troche masy na poczatek i wyrobil troche szybkosci bo sama sila w nogach nie da Ci tak duzo. Zapraszam do dzialu sporty ogolnorozwojowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1603
jeśli już wcześniej, ćwiczyłeś nogi, grałes w siate to myslę że bez problemu powinieneś wrócic do wyskoku 60-65cm, na początku napewno bedziesz robił duże postepy, tylko nie przemęcz nóg programi na wyskok (bo sa to zazwyczaj bardzo ciężkie treningi i lepiej jest sie dokładnie nimi nie kierowac bo mozna miec kontuzje)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 715
treningi dla koszykarzy, wiem bo trenowalem, efekty sa
Air Aler
Super dunks 1 lub 2
Przysiady ze sztanga podejzewam ze neiwiele Ci dadza bo chodzi raczej o lydki wiec jesli juz to wspiecia na palcach z obciazeniem. Np stajesz sobie na palcach na schodku czy na jakims podwyzszeniu, i robisz wspiecia.
Pozdrawiam



Zmieniony przez - ibl555 w dniu 2006-09-10 17:35:55

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
jak masz wyjątkowo mocne kolana to możesz spróbować dunksa
bo efekty daje kozackie
a jeśli zddecydujesz sie na sztange to nie zapomnij o łydach
bo one odpowiadają za 30-40% jumpa

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1674
ok dzieki

chcem byc wielki!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Macie moze jakis link do tego dunksa? Tak z ciekawosci bym looknal.

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zamiana

Następny temat

Trening na mase-Ocencie go i poprawcie

WHEY premium