SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy to sie do czegos nadaje ?? trening

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam . jestem calkowicie zielony w tych sprawach , wiec prosze bez wjazdow na mnie :( czytalem pare tematow ale z niektorych nic a nic nie rozumiem . mam zamiar cwiczyc w domu 6x w tygodniu . 1 dnia mam zamiar biceps , 2 brzuch + ramiona , 3 dnia pompki + hantelki ( na klatke ) . pozniej powtorzyc i jeden dzien przerwy . mam 17 lat 173 cm wzrotstu i jakies 71 kg wagi . czy to co napisalem nadaje sie wogole ?? jesli tak to by to bylo na rzezbe czy jak ?? pls pomorzcie poczatkujacemu :) bede bardzo wdzieczny .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko ze mam problem z kasa ;/ sztangielki odpadaja ;/ chcialbym dorwac gdzies w jakims sklepie hantle 2x10 kg za 100 zl okolo bo wiecej raczej ciezko wydac mi bedzie . ponownie sie zapytam czy to odpowiedni ciezar (10 )i ile powtorzen i serii wykonywac najlepiej ( tak teoretycznie bo wiem ze kazdy moze miec inaczej ) aby nie szlo tylko w mase ale takze w sile itp . i zalozmy ze bede cwiczyc co 2 dzien to w tych dniac co nie cwicze dobrym pomyslem jest to zeby cwiczyc brzuch ?? nie jakos extremalnie ale jednak ? i chcialbym zebyscie mnie upewnili ze 10kg w okresie wzrotsu ( mimo ze chyba juz nie rosne :P ) to zupelnie bezpieczny ciezar :P:P:P sorka znow za glupote ale coz , jak juz mowilem wole sie upewnic od kogos kto wie na czym rzecz polega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
zapytaj wyszukiwarki o trening domatora, zainwestuj w drazek do podciagania, rob przedewszystkim przysiady, rozne wariacje podciagan, pompek.

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a to co napisalem w 1 poscie az tak zle ? dodam ze trening nog mnie nie interesuje . zalezy mi na klatce , bicu , ramionach i brzuchu . moze jescze jakas rade moge prosic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i jescze jedno , co ile moge cwiczyc te partie o ktorych napisalem ?? pls help :) podzielcie sie wiedza :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ejjj pomorzcie :( przy niskoch ciezarach moge cwiczyc 6x tygodniowo ?? mam tylko hantle po 4.5 kg robie sporo liczbe powtorzen ale przy takich hantelkach to nie dziwne , niestety nie mam iwekszych a kasy na nowe tez nie mam . przy takich lekkich obciazeniach i cwiczeniach typu pompki itp chyba trening 6x w tygodniu nie bedzie zly prawda ?? pls help !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za linka ale chodzi mi o to czy 6 dni treningu ( malo intensywnego ) to dobrey pomysl ? czy 6 dniowy trening ma sens ?? pomoze mi to w czyms ?? od razu mowie ze nie przeszkadza mi to ze trenuje prawie codziennie , nie czuje sie zmeczony ani nic bo raczej tym co robie nie da rady sie zbytnio przemeczyc . traktuje to bardziej reklreacyjnie niz ambicjonalnie . i jesli by sie oplacal ten 6 dniowy to czy zalozmy kolejnosc bic + brzuch jednego dnia , klatka drugiego i brzuch + tric + gorna partia ramion to dobra kolejnosc czy cos zwalilem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra widze ze albo cos ostro skopalem albo sam nie wiem :D a zatem czy jesli bede cwiczyl na rzezbe a nie bede ograniczal posilkow to mimo to strace na masie miesniowej ?? nie mam mozliwosci raczej wo wykonani innych cwiczen niz na rzezbe wiec nie mam wyboru . skoro 6 dni nie jest najlepsze to naprzyklad 3 dni pod rzad i 2 odpoczynku ? albo co drugi ?
wezcie sie rozpiszcie koledzu pls :) chce troche rosnac przyt tym treningu na rzezbe powiedzcie co zrobic w tym celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
nie ma tak naprawde czegos takiego jak trening na rzezbe - jest trening ukierunkowany na rozwoj sily (malo powtorzen, duzy ciezar), mase czyli hipertrofie miesniowa - srednia ilosc powtorzen i wytrzymalosc - duza liczba powtorzen.

o tym czy robi sie rzezbe czy nie decyduje stosunek podazy kalorii do zapotrzebowania.

mozesz robic po 3 powtorzenia w serii a odpowiednio manipulujac pozostalymi elementami robic swietna rzezbe, mozesz tez robic po 28 powtorzen i po 3 m-cach z przecietnego kolesia zmienic sie w niezlego tlusciocha.

Zmieniony przez - chwilowy w dniu 2006-06-12 09:34:50

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli mimo cwiczac malymi ciezarami z duza iloscia powtorzen a odrzywiajac sie odpowiednio moge zabierac masy miesniowej zamiast ja lekko redukowac ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6051
Tak. To czy masa rosnie czy spada to zasluga diety
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST do oceny !!!

Następny temat

HST, a ćwiczenia Pilatesa i inne pytania.

WHEY premium