SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy to przez jedzenie chipsow?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 146
Witam mam taki wstydliwy problem otoz co sobote a czesem w tygodniu moja mama jedzie do miasta zahacza tam rozne sklepy m.in sklepy spozywcze i zawsze mi kupi chipsy i to jest co najmniej raz w tygodniu;c i wiem ze to zabrzmi banalnie i idiotycznie, ale probuje sie odchudzic poprzez zmniejszenie jedzenia i oczywiscie mi to wychodzi bo wciagu dnia malo jem, ale ciagle sie dziwie gdzie tkwi problem i dzisiaj rozmawialem z Mama ona powiedziala ze jak jadla orzechy ziemne to tak samo miala nie mogla sie pozbyc wagi odstawila je i schudla mowila ze nie jadla ich przez miecha i jej waga zmalała tyle ze ona nie zazywa takiego ruchu jak ja, codziennie gram w pilke, popare h przebywam na powietrzu i sobie pomyslalem ze jak tez odstawie ten moj nalog to moze i mi sie uda, a wiec moje pytanie brzmi:
JAK SADZICIE CZY POWINNO MI SIE UDAC? DODAM ZE MAM 15 LAT 176 CM WZROSTU I WAZE 75 KG chcialbym sie tego pozbyc !;c
ORAZ CZY MOZECIE MI POWIEDZIEC JAK ZRZUCIC TE CHOLERNE SADLO?! ORAZ JAKIE ĆW MI PROPONUJECIE ? NAJLEPIEJ TAKIE KTORE WY CW I WAM POMOGLO :) DODAM ZE ODSTAWIE TE CHIPSY I NIE BD JADL PO 18. I CZY JEZELI BYM CWICZYL JAKIES CW NA PLASKI BRZUCH TO BY MI SADLO TEZ ZMALALO? I JEZELI BYSCIE MOGLI MI PODAC JAKIES CW NA PLASKI BRZUCH BADZ NA ZRZUCENIE KG :) POZDRAWIAM I JC PRZEPRASZAM ZA MOJE BLEDY ORTOGRAFICZNE JEZELI SIE POJAWILY:) ROWNIEZ PRZEPRASZAM ZA MOJ BŁACHY POST WIEM ZE MACIE INNE SWOJE PROBLEMY I ZAKLOCAM WAM SPOKOJ SWYMI SPRAWAMI;[
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7165
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odchudzanie-t418943.html
Miłej lektury życzę.

Co do postu to duże litery nie potrzebne oraz swoja wypowiedź mógłbyś zmieścić w jednym zdaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 636 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27194
Wystarczy że zastosujesz się do 10 wskazówek żywieniowych i wprowadzisz trochę ruchu w swoje życie, a co do jedzenia do 18 to największa głupota jaką słyszałem

Pomogłem? PRZYZNAJ SOGA :D !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Dokładnie, po zastosowaniu się do tych wskazówek zszedłem ładnie z wagi i tłuszczyku utrzymując a nawet dodając gdzieniegdzie mięcho. :)

EDIT: Ops, ale wykopałem temat, teraz na datę zerknąłem.

Zmieniony przez - Barszczyna w dniu 2012-10-14 23:42:43

ಠ_ಠ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa + Piłka nożna / Siłownia

Następny temat

Trening na rzeźbe do oceny

WHEY premium