SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy to hiperlordoza ? bardzo proszę o pomoc(zdj)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10
Witam, jakiś czas temu zaczęły mnie niepokoić moje plecy, otóż wydaje mi się że są trochę za bardzo wklęsłe w okolicach lędźwiowych.
Jakieś 4-5 lat temu byłem w tej sprawie prywatnie u ortopedy, stwierdził że wszystko jest w porządku, od tego czasu oczywiście mogło się to zmienić, rok temu stawałem na komisji wojskowej lekarz również oglądał moje plecy ale nic nie mówił na ten temat ani do kategorii nie dostałem żadnego paragrafu że coś jest nie tak, więc pomyślałem że skoro tak to pewnie jest ok. Mam 19 lat, wzrost ponad 180 cm, nie wiem dokładnie jak z wagą ale na pewno ponad 80 kg, ciężary normalnie podnoszę bez bólu, odczuwam jedynie ból w krzyżach gdy np przez wiele godzin robię coś w pozycji schylonej ale to chyba normalne, Ruch no i tu muszę się przyznać że jest niewielki właściwie prawie go nie ma nie uprawiam sportów, jedynie ćwiczenia pompki trochę siłownia.
Dołączam swoje zdjęcie, może ktoś się wypowie bardzo na to liczę :

http://abload.de/img/2014-12-0509.54.196nfii.jpg

Czekam na odpowiedz i wasze opinie, co i jak mam zrobić myślę, że pomożecie, pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

operacja kolana przykurcz mięśnia czworogłowego uda

Następny temat

Ukryte terapie

WHEY premium