SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy to dobry wybór ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ile masz siana na'dodatek'?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3671
na wszystko 250 zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jeśli gainer na bazie białek serwatki to wybrałbym coś o zwiększonym udziale białek bo jak wiadomo te białka choć lepiej są wchłanialne to pociągać może za sobą również i większe ich wykorzystanie na cele energetyczne, więc dobrze by było gdyby taki gainer miał więcej białka niż standardowe 20%- przy białkach mieszanych taka granica jest spoko.
jeśli chodzi o kreatynę to mono będzie dobre jak i inne formy więc trudno na twoje pytanie odpowiedzieć dokładnie- jeśli brałeś mono i chcesz zmienić na inny to np. jabłczan/TCM oki./ albo poprostu mono jak dobrze działa na ciebie, albo jak to Twój pierwszy cykl.
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Z tymi pieniędzmi kupuj mono, bo czystego TCM nie opłaca się moim zdaniem brac, a na staki kreatynowe z prawdziwego zdarzenia jest to troszkę za mała suma.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3671
dzieki za wypowiedzi wiec.... to nie jest mój pierwczy cykl kreatyny jednak chciałbym spróbować czegoś nowego

na czysto TCM nie chce brać tylko z Mass XXL no i może jeszcze CREA MASS do tego(które mi zostało jeszcze na 1 cykl)

jak sądzicie ? czy wstrzymać się z TCM i postawić na mono

Natomiast jeśli chodzi o mono to jakie polecacie ?

sory że tak nudze ale nie jestem na bieżąco z odżywkami ;-P wiec wybaczcie

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3671
odświeżam pytanie
proszę o odpowiedź
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ttomek85 zrób tak;
jeśli masz crea mass to bierz jakieś 30 do 50g. po treningu a w pozostałe dni TCM/jabłczan/- rano albo przed treningiem w treningowe a rano i ew. druga porcja wieczorem lub w porze treningu.
spróbujesz taki cykl kombinowany
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja wlasna odzywka

Następny temat

(^$^)ZERO ĆWICZEŃ?? SAMO NITRO?? $$$$

WHEY premium