SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy sprobowac ckd?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
witam,od paru tygodni jestem na rzezbie ale na standardowej diecie,i sie tak zastanawiam czy moze dac szanse chociarz raz poki mam troche czasu diecie ckd i ja wyprobowac?chodzi mi o to czy jesli chcialbym ja sprobowac to czy mam odrazu ja zaczac bez zadnych przygotowan?czy odrazu bede gubil tluszcz,czy przez jakies 7 dni bede stal w miejscu zanim organizm sie przyzwyczaji,no i po zatym jak sie ktos zainteresuje,chodzi mi glownie o qazara i innych fachowcow jak mam ja rozplanowac wedlug dnia bo niewiem?rano robie trening aerobowy,pozniej silowy i niewiem copotakich treningach mialbym jesc bo zawsze uniaklem w tych porach tluszczy,wiec prosze o rady,bo mam zamiar sprobowac bo tylesie slucha a grzech nie sprobowac i potem miec ta swiadomosc ze moze to by bylo dla mnie jeszcze lepsze niz ta mordownia na diecie aktualnej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
qazar widze ze jestes wiec tylko zapytam,jesli chodzi o proporcje bialka do tluszczy na posilek to dawac mniejwiecej 1 do 1,czyli jak mam ze 140 gram piersi,to dac np.25 gram oliwy i z 10 gram orzechow wloskich,ze by wyszlo bialka i tluszczy po okolo 30 gram?czy jakos inaczej,jesli inaczej,to czego raczej wiecej,a czego mniej?bo we wszystkich szesciu posilkach staram sie spozyc okolo 30 gram bialka i ze 30-35 gram tluszczy,i nieiwem czy tak mniejwiecej moge sie opierac,bo poprostu niezawsze bede jadl o tych porach co pisalem te wlasnie posilki,czasem nachodzi mnie apetyt np.na tunola zamiast kury itp.no i wegla staram sie trzymac wedlug zasady ok.5 gram na posilek zeby w 6 posilkach nieprzekraczac tych 30 gram,ale to jest akurat latwe do zrozumienia,dzieki za odpowiedz,apropo,nadzwyczaj dobrze sie czuje jak po 24 godzinach ckd,bo czytalem,ze moge byc otepialy i zaspany,a tu norma,jakbym nic niezmienil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Lobo primo niezle zdiatka cool budowa gratuluje ,sluchaj ckd na rzezbe jest lepsza dieta niz ww .Jabym przycilo ww do 20g reszteza zpotrzebowania to tluszcze(tran 10g,oliwa z oliwek,orzechy wloskie,jaja,mieso,ryby) ,bialko 2,2g na kg wagi i robil ladowanie polowe piatku i cala sobote(w miare bez slodyczy bo masz juz niski bfs )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
qazar a ja by ktos ograniczył tłuszcze do 1/3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ale do 1/3całego zapotrzebowania? oco ci chodzi

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
dzieki qazar za dobre slowa o zdjeciach,a co do diety to chce ja zaczac od jutra,ale zalezy mi zeby ona byla jaknajbardziej ulozona dla kulturystow na rzezbie,wiesz o co mi chodzi,zeby nietracic miesni,wiec czy 2,2 gramy bialka mi starcza?jesli obecnie mam 3,5grma bialka.po drugie kiedy mam co jesc bo rano robie aeroby a po aerobach pije izolat serwatki,myje sie i 30 minut po odzywce sniadanie,po treningu silowym mam izolat serwatki+50 gram carbo,a co teraz mialbym tu wrzucic? bo zawsze sie czyta zeby po treningu niejesc tluszczy bo spowalniaja metabolizm,po trzecie czy moge jesc ser bialy na ckd?czy odpada jak obecnie?jakbys mi podal qazar jak ty bys widzial u mnie rozlozenie to w posilkach to od jutra sie biore za ckd,a co tam,ja wstaje o 7.30 lykam thermala+10 gram +ok.7 gram bcaa i po 20 minutach krece na rowerku,roznie czasowo,ostatni tydzien po 60 minut ale sie tak znurzylem ze juz mialem dosc i teraz jezdze po 40-45minut,wiec ok.8.30 pije serwatke a o 9.00 jadlem posilek,platki owsiane z bialkiem jajek,a teraz jak to tu rozegrac,potem jadlem o 12.00,15.00. o 16.30-18.00 mam trenbing potem pilemte carbo i izolat.o 19.00 posilek mialem ostatni z weglami,potem o 21.00 tunola jadlem a o 23.00 bialka jaj,jesli moglbys cos mi zaproponowac na taki rozklad dnia,ale moze byc inny,np.jedzenie czesciej bo mam mozliwosc sie dopasowania ,z gory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
tak do całego zapotrzebowania

Zmieniony przez - pawerty w dniu 2005-01-09 15:38:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
mysle ze najlepiej jak zaczne od jutra ckd na pozimie kalori jaki mam obecnie na mojej diecie redukcyjnej(czy inaczej),tj.ok 2800-2900 kalori czyli przy mojej wadze 90 kg to daje jakies 31-32 kalorina kg,przeczytalem wlasnie ten link kazara po angielsku ktorego podwiesil w poscie o ckd,i widze ze tam oprocz diety sa tez ulozone treningi w kolejne dni tygodnia,tj.poniedzialek,wtorek silownia,sroda aeroby,czwartek piatek silownia,sobota aeroby,czy tez musze dopasowac trening do tej diety?jesli tak to jaki to ma byc?qazar,pomoz cos stworzyc na jutro,pisales tez widze,ze przez pierwsze pare dni nierobic aerobow?kiedys czytalem artykul w kulturystyce i fitness ockd,i pamietam ze ilosc makroskladnikow w diecie a raczej ich proporcjie bialka do tluszczu codziennie sie zmienialy>co ty na to?tez mam tak robic?no i ten trening jak go rozplanowac w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Oki
Widze to tak policz swoie zapotrzebowanie kcal ,daj 30g ww (z warzyw i orzechow) ,2,2g bialka styka(skonczyles juz cyklona?) i reszta tluszcz(tran,olej lniany,oliwa z oliwek,ryby,orzechy i mieso) czyaj to 14 dni (zejdzie ci kolo 3-4 kg ale to woda spoko ) I zrobisz ladowanie ,a pozniej bedziesz robic je co tydzien przez 1,5 dnia(glukoza,carbo,kasze,ryz,jogurty,makaron,zero slodycyz[masz niski bfs%] )
Jakies spalcze?? antykataboliki?? Bialko pij przed areobami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
oki to jedziemy szczegolowo :2900 kcal

Czymaj ta diete 14 dni a trenuj narazie tak jak trenowales musisz miec 2,2g bialka 2,3g tluszczu i 0,2 g ww

Podziel to na 3-6 posilkow wzuc jadlospis i pozmieniamy go
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
mam bcaa w proszku ktore zawsze lykam przed rowerkiem i treningiem,do tego tauryna,izolat serwtki,carbo(ale to chyba schowac na razie do szafki),i to tyle,cykl skonczylem z 10dni temu,dotychczas wygladalo u mnie to tak
7.30 pobudka lykam thermala+bcaa ok.7 gram
7.50-8.30 rowerek
8.30 30 gram izolatu serwtki treca wanilowego
9.00 90 gram platki owsiane+10 bialek z jaj
12.00 50 gram ryz parbolied+200 gram piersi+8-10 gram tran+warzywa do piersi na parze
15.00 60 gram kaszy gryczanej+10 gram olwa z oliwy+200 gram piers kurza+warzyw ,znow w maszynie parowej z kura(pieczarki,cebula,papryka,a osobno na surowo,pomidor+marchewka,ogorek
16.00 10 gram bcaa w proszku treca+thermal i tussi
16.30 trening 5 razy w tygodniu (klata+tricol,plecy,bary+bicol,nogi)do tego ze 2 razy brzuch i lydka,czasem jeszcze po treningu plecow albo barkow robie znow rowerek ze 30 minut
18.00 50 gram carbo+40 gram izolat serwatki
19.00 60 gram ryz parbolied+200 gram piersi kurzej+warzywa oczywiscie+10 gram olej MCT
21.00 tunol z puchy+pomidor+5 gram tranu
23.00 7-10 bialek jaj(zalezy jak glodny)
wiec tak to wyglada,czekam co mi napiszesz,dodam ze uwielbiam jajecznince ale wiem ze tluszcze niesa tam super jak w oliwie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
acha,i jak z treningami aerobowymi od jutra?robic na czczo?no i jak wogole trenowac,bo przeczytalem wlasnie ten trening :niedziela aeroby,poniedzialek,wtorek,silka,potem sroda,czwartek aeroby,piatek silownia a po silce ladowanie,sobota wolna z ladowaniem,tak mam to robic?czy hst?czy co tam?i napisz mi qazar przykladowe posilki dla mnie,zebym wiedzial co mam zaraz isc kupic do sklepu na jutro?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1l mleka dziennie

Następny temat

zacznij dzień od pożądnego śniadania!

Wiecej