SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy nie jestem za młody ???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 14 lat ok. 180 cm wzrostu ważę 62 kg na siłownie chodzę od tygodnia i zastanawiam się czy poprzez ciężki trening nie przestanę rosnąć?(w góre)i przy okazji prosił bym o jakiś nie wymagający specjalistycznego sprzętu (chodze do skromnej siłowni "przyblokowej", jest tam atlas kilka sztang zarówno łamanych jak i prostych, hantle) trening ogólno rozwojowy z naciskiem na górną część ciała.Jeśli wymagam zbyt dużo to prznajmniej jakiś sprawzdony na klate.
Z góry txk.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 25 lat, ćwiczę od 5 miesięcy i uważam, że zacząłem o 10 lat za póżno.W młodym wieku pod okiem instruktora można zacząć uczyć się prawidłowego wykonywania ćwiczeń na wolnych cieżarach.Ale najlepsze na początek byłby chyba maszyny (bezpieczeństwo ćwiczącego).

Geralt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Jestes wysoki jak na swoj wiek, ale trening w wieku 14 lat to przesada.Lepiej sobie pograj w kosza albo pilke czy siatkowke.Na silownie jeszcze przyjedzie czas.Musisz jeszcze troche dojrzec do tego sportu.Ale to juz inny dzial.

Ronnie

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1151 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7738
Jeżeli jesteś zadowolony ze swojego dotychczasowego wzrostu to nie widzę problemu, ale jeśli chcesz rosnąć to do 17 roku powinieneś zająć się raczej sportem bez ciężarów (w tym wieku to też spowoduje wzrost mięśni, oczywiście mniejszy)

Kto się śpieszy ten się potyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5479
Jezeli cwiczyć chcesz to ćwiczy. Tylko pamietaj nad odpowiednia techniką zebyś sobie krzywdy nie zrobił.

Sloniu

Największe dobro nosi pierwiastki zła i największe zło nosi zarodki dobra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Poczekaj z 3-4 lata. Niech "dorośnie" Twój kręgosłup i kościec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 603
Spokojnie możesz chodzić na siłownię i ćwiczyć (intensywnie i dużo). Ważne, abyś nie wykonywał ćwiczeń zbytnio obciążających kręgosłup (podnoszenie sztangi na stojąco, przysiad ze sztangą) - zwróci się on (kręgosłup) wtedy przeciw Tobie bólami i problemami za kilkadziesiąt lat.

Voodoo

Voodoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
A ja uważam, że moszesz sobie trochę poćwiczyć. Używaj niewielkich ciężarów i staraj się unikać bezpośredniego obciążenia stawów i kręgosłupa a wszystko będzie dobrze.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21743
Też mam 14 lat, ćwicze dość dużo ale nie na siłowni i bez ciężarów. Jak myślicie czy mogło by mi to w jakiś sposób
zaszkodzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5829
Możesz spoko ćwiczyć ale na małych ciężarach i więcej powtórzeń uważaj na kręgosłup itp.takrze trening ogólnorozwojowy nie popadaj w ksenofobie nie tylko żelazo.

wiedza to podstawa

wiedza to podstawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21743
Co to jest ksenofobia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
lek przed ludzmi.

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka piersiowa

Następny temat

nadgarstki

WHEY premium