SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy na masie mozna tracic tk tluszczowa?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2242
Witam
Chcialem zadac takie pytanie. Czy przy treningu i diecie na mase mozna tracic tkanke tluszczowa jednoczesnie robiac miesnie?
Moj typ to edno/ekto.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
Masa mieśniowa wiąże się z otłuszczeniem - zawsze poniewaz spożywamy wiecej kalorii niz jest nam potrzebne
Spalanie tkanki tłuszczowej - odbywa się gdy mamy Ujemny bilans kaloryczny.
W takiej sytuacji proponuję tobie abyś pokombinował z Carb Cyciling może.pzdr

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 458 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17503
bez farmaceutyki-nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
próbuj bilans na zero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124
@D_l jak to nie? ograniczasz spożycie tłuszczów do minimum, jeśli dodasz trening na siłowni a w diecie masz dostatecznie dużo białka które przyswoisz masę zwiększasz a tkankę tłuszczową spalasz... Nie jest to tak ze po miesiącu ważysz 2 kg więcej i w 90% zlikwidowałeś tt ale da sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
czemu tluszczy? kazdy reaguje inaczej kwestia indywidualna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2242
Jesli bilans bedzie na zero to nimozliwe jest budowanie miesni chyba, musi byc troche na +

Co to jest farmaceutyka? Znaczy o co Ci chodzilo, co przez to rozumiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2242
Dzieki TheSniper poczytam o tym, ciekawe artykuly znalazlem o Carb Cycling.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
yea buddy

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
jeśli tkanki tłuszczowej jest sporo,
staż niewielki
a dieta umiejętnie skomponowana
i brak wybitnie chjowego genu
to jak najbardziej można palić fat

farmaceutyka- sterydy anaboliczno-androgenne/ prohormony/ hormony/ peptydy

Zmieniony przez - wellcome7 w dniu 2011-10-09 01:11:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2242
Cwicze niecaly rok. Liczylem ze mam BMI okolo 20 wiec otluszczenie raczej jest, ale tego az tak nie widac bo jestem po 1 masie troche uroslem w tluszczyk i miesnie

Mam niedoczynnosc tarczycy wiec metabolizm raczej wolny, lecze sie od 8 lat.
We wtorek bede u ednokrynologa to prawdopodobnie zaleci mi zwiekszenie dawki, bo ostatnia wizyta byla rok temu, a z ulotki przeczytalem ze mam dawke okolo 2x za małą, no i przytylem 8 kilo.

Dzis diete uloze i wrzuce do oceny, wiec bedzie chyba dobrze skomponowana jak mi pomozecie. Geny mam jakie mam, jak duzo ludzi nie takie jakby chcieli. Mowiac o genach masz na mysli budowe ciala i metabolizm tak?

Moj metabolizm zalezy od dawki leku, bede u lekarza to porozmawiam o tym ze chce przytyc w miesnie nie w tluszcz, moze cos doradzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co robię źle?

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny!

WHEY premium