SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy można tak?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 844
mam zamiar robić ten plan:
JEST TO TRENING NIEMIECKICH CIĘŻAROWCÓW
METODA TA OBEJMUJE TYLKO WYCISKANIE NA ŁAWIE-ĆWICZENIA OBEJMUJĄ 10 SERII PO 5,4i 3 powtórzenia.
Przed pierwszym treningiem wybierz ciężar z którym normalnie robisz 10 powtórzeń wyciskania na plaskiej ławce i zrób 10 serii po 5 powtórzeń odpoczywająć po jednej minucie.
Pięć dni póżniej zwiększ obciążenie o ok.5%na sztandze i zrób 10 serii po 4 powtórzenia .Przy następnym treningu dodaj znów 5% i zrób 10 serii po 3 powtórzenia .Przy nastepnym treningu wróc do obciążenie z którym robiles 4 powtórzenia i zrób z nim 10 serii po 5 powtórzeń -w tym miejscu zaczymasz cykl od nowa.

marcopolo "
trzy razy w tygodniu i czy mogę to połączyć tak:


dzień 1
klata, biceps 8 serii, barki 3 serie,
dzień 2
klata, triceps 8 serii, barki 3 serie
dzień 3
klata, nogi 16 serii, barki 3 serie
dzień 4
plecy 12 serii, przedramię 5 serii

i zawsze coś na brzuch.

co drugi dzień te serie treningowe.



Zmieniony przez - huberts77 w dniu 2009-06-25 23:15:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6171
Ogolnie to troche inaczej wyglada ten trening niemieckich ciezarowcow a mianowicie
https://www.sfd.pl/Trening_nr_III_na_bicie_rekordu-t392023.html


Nie odpowiem na Twoje pytania bo nie chce Cie wprowadzac w blad ale jedyne co mi sie wydaje to to ze chyba za duzo tych barkow ale poczekaj na opinie osob o wiekszej wiedzy...Ja osobisie cwicze tym systemem i jestem dopiero na 3 tygodniu aczkolwiek cwicze przy nim takze inne partie ale ograniczam sie do 2 cwiczen po 3 serie... Pozdrawiam

Zmieniony przez - pilat1988 w dniu 2009-06-25 23:57:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 844
stąd wziąłem opis treningu:
[https://www.sfd.pl/coś_na_siłe_dla_was-t148048.html] i chyba ta wersja jest lepsza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6171
Z tego co wiem i wyczytalem ten trening ktory ja Ci dalem jest ulozony no podstawie tego treningu... Nie powiem Ci ktory lepszy ale ten mi sie wydaje wygodniejszy chociaz to kwestia gustu... Zostalo mi 5 tygodni wiec po tym czasie bede wiedzial czy jest skuteczny i na ile jest skuteczny... Tutaj jest roznica taka ze nie zwiekszasz co 5 dni ciezaru a robisz to w sumie co "trening" chociaz tak jak opisal tutaj theREDevil takze wykonywal go 3 razy w tygodniu wiec te treningi sa moim zdaniem niemal identyczne z tym ze w tym masz podane procentowo jakim ciezarme masz cwiczyc... Ale to juz musisz sam podjac decyjze ktory jest lepszy... Jak juz wspomnialem niestey nie posiadam jeszcze na tyle wiedzy aby w pelni odpowiedziec Ci na pytanie i nei wprowadzac Cie w blad...

Zmieniony przez - pilat1988 w dniu 2009-06-26 00:28:50

Zmieniony przez - pilat1988 w dniu 2009-06-26 00:31:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
połączenie jest zle.

trenowalbym w ten sposob aby barki i triceps dolożyc do klatki
a w dodatkowe dni[np. 2] dodać inne grupy.

ew. jeśli celem nadrzednym jest sila w wyciskaniu to barki i triceps mogą na ten okres pozostać bez osobnego nan treningu- ale jesli nie jest to tak determinujące to nie polecam tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 844
okej dzięki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na barki

Następny temat

Trening na gęśtość, definicja, rzeźba, spróbujcie a niepożałujecie!!!

WHEY premium