SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy można połączyć bieganie z treningiem na mase???

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 146
Siemka ćwiczę już około 20 - 21 miesięcy po tym okresie niestety nie widzę u siebie dużych efektów. Moim zdaniem główna przyczyna jest to ze mam nadmiar tłuszczu na klatce i brzuchu chciałbym go spalić poprzez bieganie tylko ze nie wiem czy mogę biegać????? ponieważ na siłowni trenuję na masę. Od dzisiaj zacząłem dietę. Chciałbym biegać 2 razy w tygodniu środa , czwartek... jakim tempem mogę biegać bo kiedyś czytałem ze trucht na spalanie tłuszczu najlepszy ponieważ przy sprincie palą się mięśnie
Oto mój trening
Poniedziałek
Klatka
Wyciskanie na ławce płaskiej x4
Wyciskanie na ławce skośnej x4
Wyciskanie na ławce skośnej uchwyt wąski x2
Wyciskanie na ławce płaskiej w podchwycie x2
Rozpiętki x3
Triceps
Wyciąg górny x4
Francuski x3
Pompki na poręczach x3
Wtorek
Plecy
Wyciąg górny x4
Wiosłowanie w siadzie x 4
Ćwiczenia na plecy z hantlami x3
Biceps
Modlitewnik x4
Wyciąg dolny x4
Młotki x4
Piątek
Barki
Wyciskanie sztangi za plecami x4
Wyciskanie hantlami x4
Sztruksy x4
Ćwiczenia na barki z hantlami x4
Podnoszenie sztangi łamanej do brody x4
Przedramię
Uginanie ramion ze sztanga z nachwytem x4
Uchwyt sztangi z tyłu x4
Uginanie przedramion na ławce podchwytem x2 i nadchwytem 2
Sobota
Nogi

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 22

Waga: 80

Wzrost: 184

Cel treningowy: MASA a zarazem spalenie tłuszczu

Staż treningowy na słowni: 20 - 21 miesięcy

Uprawiane inne sporty: bieganie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt siłownia

Dieta: jest

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: bcaa AMINOSTAR
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
chudy1819

"Siemka ćwiczę już około 20 - 21 miesięcy po tym okresie niestety nie widzę u siebie dużych efektów"

rozwin mysl.

"kiedyś czytałem ze trucht na spalanie tłuszczu najlepszy ponieważ przy sprincie palą się mięśnie "

czyzby? to porownaj sobie sylwetke maratonczyka,do sprintera.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 146
"Siemka ćwiczę już około 20 - 21 miesięcy po tym okresie niestety nie widzę u siebie dużych efektów" klatka w ogolę nie rośnie ani nie nabiera kształtów , słaby przyrost w bicepsie... po prostu nie nabieram kształtów typowych dla wiary którzy chodzą na siłownie.

"czyzby? to porownaj sobie sylwetke maratonczyka,do sprintera"
no dobra ok ale przecież ja nie jestem maratończykiem mi chodzi o to żeby spalić tłuszcz a nie żeby przebiec 100metrów sprintem i iść do chaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
chudy1819

co robiles ostatnio?
podaj szczegolwy plan,jesli inny niz ten wynalazek,ktory podales na wstepie-uzasadnij,dlaczego doszlo do zmiany.
ma jakich obciazeniach pracujesz w podstawowych bojach?

"...po prostu nie nabieram kształtów typowych dla wiary którzy chodzą na siłownie. "

zmien silownie.
musisz sobie zdac sprawe z jednej,fundamentalnej kwestii,ze najwazniejszy jest twoj indywidualny postep,a nie porownywanie wzgledem innych.
dlaczego?
bo zawsze znajdzie sie ktos lepszy od ciebie.
jesli nie spartoliles podstawowych zasad treningowych,zywieniowych i regeneracyjnych,to wez takze pod uwage,iz kazdy rodzi sie z pewnym potencjalem genetycznym do rozwoju sily,masy,ksztaltow umiesnienia,itd. i pewnych rzeczy nie przeskoczysz,chocbys nie wiem,co robil i co bral.
nie kazdy moze byc gwiazdorem filmow dla doroslych,rozumiesz?
im szybciej zdasz sobie z tego sprawe,tym lepiej dla ciebie i dla twojego sukcesu na sali.

poczytaj troche o HIIT (high intensity interval training)

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 146
Jeśli chodzi o wyciskanie na ławce płaskiej zaczynam od 70kg kończę na 85kg dodam że swoją przygodę z siłownia zaczynałem od 40kg na ławce. To ten moj plan co podałem jest zły?? mam go zmienić???
"kazdy rodzi sie z pewnym potencjalem genetycznym do rozwoju sily,masy,ksztaltow umiesnienia,itd. i pewnych rzeczy nie przeskoczysz,chocbys nie wiem,co robil i co bral" zgadzam się z tobą z tym chyba nie pozostaje mi nic innego jak ćwiczyć dalej i z czasem wszystko przyjdzie tylko co z tym bieganiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
podstawowe boje prócz wycisku leżąc to:
przysiad
martwy ciąg
podciąganie na drażku
wycisk w staniu nad głowe

załoze się jednak że wyników w tych bojach rewelacyjnych mieć nie będziesz bo nie ma ich w ogóle w Twoim planie(tym który wkleiłeś),jeśli by jeszcze przyjąć że przez te 20 miechów ćwiczyłeś na splitach podobnych do tego,czyli unikając w/w ćwiczeń to jesteś nadal na starcie.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 146
podciąganie na drążku mam w piątek z barkami zapomniałem napisać ;p sorka a jeśli chodzi o resztę to nic z tych rzeczy nie robiłem jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
podciąganie na drążku to ćwiczenia na grzbiet i z grzbietem powinno być robione.
a ze nie robiłeś nawet reszty tych ćwiczen to polecałbym powrót(a raczej start) od podstaw,czyli plan oparty na tych ćwiczeniach.

Skoro traktor był tu z odpowiedziami przede mną to zapoznaj się z jego planem.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 146
tak tak pomyliłem się bo zmieniłem swój plan drążek mam z grzbietem. moje pytanie dotyczyło także tego czy moge biegac jak cwicze na mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
oczywiscie

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 146
truchtem , sprintem?? 30 minut, godzinę??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Na klate

Następny temat

plan treningowy do oceny. masa.

WHEY premium