SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy można być nie należeć do zadnego klubu

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171
startuje w zawodach i chciałbym wiedzieć czy moge startować na mistrzostwach będąc niezrzeszonym ale posiadając licencje zawodnika. bo szczerze mówiąc nie bardzo mi się uśmiecha być w jakimś klubie gdyż przekonałem się jak to jest tu ci trener dupe liże przed zawodami obiecuje złote góry a po zawodach inny człowiek totalna olewka.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171
sorki za błąd w temacie "być" jakoś się wdarło przypadkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 227
ma dzień dzisiejszy nie mozesz nie stety(takie przepisy) i musisz byc przygotowany na lizanie dupy trenerowi,zmien klub i trenera, a to ty bedziesz lizał, a nie tobie nie wolisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171
wole zeby nikt nikomu nie lizał tylko zeby poprostu dotrzymywał obietnic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
dzin_84
Co za idiotyzmy wypisujesz ,z lizaniem dupy.Skąd Ci takie rzeczy przyszły do głowy.Ja jeszcze nie spotkałem się z takim przypadkiem.
Piszesz tak jakbys miał wyniki na poziomie Mistrza Świata i nie chcesz żeby ktoś zebrał z tego laury za Ciebie.
Na tym forum sa również trenerzy ,których obrażasz swoimi wypowiedziami.

Skąd te przypuszczenia że ktoś wogóle się Tobą zainteresuje,bo widzę że jestes bardzo agresywnie nastawiony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
dzin_84
W jakich zawodach startujesz ,bo tak napisałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171
poprostu już chodzi mi oto że przed zawodami mi się podlizuje. np ja jestem biednym człowiekiem i niestać mnie na to by wydawać pieniądze na koszule a jednak to zrobiłem bo trener powiedział że po zawodach mi odda zanią a jednaik nie oddał. po zawodach powiedział ze niema pieniędzy i tak już mówi puł roku. a ja musiałm sprzedać koszule bo nie miałem na to by zapłacić na szkołe. lecz byłem na tym stratny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171
a jeśli kogoś obraziłem to przepraszam bo wiem ze nie wszystcy trneneży są tacy. Znam też dobrych trenerów jednak oni nie mają klubów więc nie moge do ich klubu należeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Powiem Ci stary że niestety ,ale prawie wszyscy zawodnicy w tym również kadrowicze,kupują sprzęt sami za własną kasę.
Chociaz coś podobno drgnęło na ostatnich MŚ w wyciskaniu ( U.S.A ).
Prezes klubu w którym trenuję ,od zawodników startujących na MP,PP nie pobiera opłat za treningi,przynajmniej od tych którzy robią jakies przyzwoite wyniki.
Ale sprzęt najczęściej kupujemy z własnej kasy,chociaż mamy piękne dresy zakupione przez prezesa i szyte na miarę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171
No tak ale poprostu mnie nie było stać nato by zakupić sobie taką koszulke ale jednak zakupiłem bo trener miał mi zwrócić zania pieniądze inaczej bym jej nie kupił. no i jak na tym wyszedłem byłem 250 zł w plecy przy sprzedaży a musiałem sprzedać bo na szkołe nie miałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tapety na pulpit

Następny temat

WL Łodygowice

WHEY premium