SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy można?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1067
Czy można jechać splitem np przez 2 lata?...czy treningi na masę trzeba przeplatać z trenigami na siłe np.3 miesiące na mase / 2 miesiące na siłę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Split to słaby trening na zrobienie masy, chyba że jakaś odmiana push/pull itp...

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862

https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html

Możesz zrobić czasem np wytrzymałość, siłę, ale nie trzeba aż tak przeplatać.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Split to słaby trening na zrobienie masy

Taa...

Na mase to jest dieta a nie trening więc taka teoria nie ma w ogóle sensu.


Nie trzeba przeplatać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
No już nie róbmy z "igły widły" i nie doszukujmy się drobnych pomyłek, bo nie o to chodzi.

Pisząc x postów dziennie, drobna pomyłka a odrazu takie wielkie "halo".

Masz rację, oczywiście, chodziło mi o to, że split nie jest najlepszym trening w okresie budowania masy, są lepsze typu FBW.

Czasami zła interpretacja, może prowadzić do złego rozumowania.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
W takim razie pisz mniej.

A to jaki trening jest lepszy czy gorszy w okresie budowania masy mięsniowej zalezy od tylu czynników, że takie uogólnianie także nie ma sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Nie będe pisał mniej, bo będziesz miał więcej roboty

Nie zamierzam się z Tobą sprzeczać, ale nie warto sobie wchodzić w drogę, zresztą może kiedyś pójdziemy na piwo bo nie daleko mnie mieszkasz

Easy...

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2011-07-26 19:02:42

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1067
no to k** ja już niewiem...przysłowiowe 1 partia w tygodni jest dobra na masę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Na masę jest dieta, przepraszam za błąd(jednak, trochę racji miałem)

Ale lepszym wyjściem dla Ciebie będzie ćw systemem FBW

Wypełnij ankietę i przeczytaj mity, które Ci podesłałem

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2011-07-26 19:05:00

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Rodzaj treningu jaki będzie najlepszy zależy od wielu czynników np. poziomu wytrenowania, diety, czasu, sprzętu więc trudno wykluczać jeden trening na rzecz drugiego...


zresztą może kiedyś pójdziemy na piwo

Ja nie pije .

Zmieniony przez - Viren w dniu 2011-07-26 19:06:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Tak, jednak to dział "Trening dla początkujących", bazujemy na tym, aby ćwiczyli systemami, w których w ciągu tygodnia będą pobudzać daną partie więcej niż 1x w tyg.

To co piszesz jest jak najbardziej logiczne, więc przychylam się do twojej wypowiedzi

zdr

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2011-07-26 19:10:16

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1067
klatka +triceps

plecy biceps +przedramie

nogi +barki

Generalnie czy taki zestaw będzie dobry o to mi się rozchodzi ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o plan treningowy na masę i siłę

Następny temat

Planik Dla Początkującego

WHEY premium