SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy ma to sens????

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1593
siema mam takie pytanie, zaczołem teros robic i od pażdziernika zaczyna mi sie buda więc na trening beda mieć ino cztery dni poniedziałek -czwartek a nie chce zrezygnować z treningów walki + siłka ,walki trenowałem z kumplem 3 razy w tygodniu ale teros bedziemy tylko 2 ,nie trenujemy w żadnym klubie ale momy mało salka i troche sprzetu, trenowaliśmy zawsze tylko podstawowe rzeczy i doszliśmy do wniosku żeby trenować kilka prostych technik (z braku czasu) ps nie wybieramy sie na rzadne zawody trenujemy do siebie bardziej pod ulice.a więc tak by wyglądał plan


P klata triceps
W walki 1
Ś plecy bic
CZ walki 2 + barki
P --------
S ----------
N ----------

KLATA
-skos w góre sztangą 4x12 10 8 8
-sk w góre chantlami 4x8
-rospiętki 4x8
TRICEPS
-francuskie ch.4x8
-francuskie sz.4x8
-prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tłowia 4x8
BICEPS
-sztanga 4x8
-młoty 4x8
-chantlami z obrotem 4x8
PLECY (góra)
-pdciąganie sie do brody 4x8
-wiosłowanie sztangą w opadzie 4x8
-martwy ciag 4x8
NOGI(wtorek)
-czterogłowe namaszynie 5x15-10
-dwugłowe na maszynie 4x15-10
-przysiady ze sztangą na barkach 4x15-10
BARKI
-wyciskanie z przed głowy 4x8-6
-sztanga dobrody 4x8

Walki 1 - stójka + suples

Walki 2 - wejścia w nogi, balacha (z gardy z dosiadu), trójkąt klucza na ręke z gardy, klucz na reke z bocznej , uderzenia w parterze

ok wszystko teras pytanie brzmi czy taki trening da rade sory za błędy ort. dzięki za odpowiedzi i pozdro aha na siłce trenujemy 5 lat a walki od ponad roku
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Jedno mnie interesuje. Co to jest robienie siłowni pod ulicę ?

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
Prawda jest taka że trenując samemu to wiele się nie nauczycie samemu to możecie popracować nad kondycją, poćwiczyć na siłowni, porozciągać się(choć z rozciąganiem to jest tak że jak nie wiesz jak to robic to też możesz sobie kzywde zrobić), do treningu walki potrzeba fachowca, inaczej to nie ma sensu!

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12887
klata+triceps
plecy+biceps

Ja bym zamienil:
Klata + biceps
plecy + triceps

-|||---sporo---|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1593
pod ulice to walki siłka normalnie kumpel co ze mną trenuje trenowoł wcześniej 2 lata karate pozatym ostatnie kilka miechów trenowaliśmy z trenerem od tajskiego jeśli chodzi o partery to trenowaliśmy przes kilka pierwszychh miesięcy z kolesiem co ma czarny pas w kempo a potem z innym co startuje na zawodach w full kontakcie "pierwsza trójka w polsce" więc pokazali nam jak wykonywać ćwiczenia technicznie ale z braku czasu postanowiliśmy trenować okrojona werseje parteru ,no i raz wtygodniu sprujemy ale to juz z różnymi ludżmi.pozdro dzięki za wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 604 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2468
raczej nie ma to sensu... zrob cykl sezonowy to znaczy wszystko po kolei a nie wszystko od razu. najpierw wytrenuj sile, potem popracuj nad kondycja i dynamika, potem technika... jako fighter nie nabierzesz w jednym i tym samym cyklu treningowym masy, sily, techniki i dynamiki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 706
pod ulice ? weż udział w jakimś turnieju udawac kozaka na ulicy to żadna sztuka ,no chyba ze masz kompleksy.

torpeda

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad z Wandem (ENG)

Następny temat

UFC 63 : rozpiska i małe info.

WHEY premium