SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy ktos moze cos powiedziec

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27926
zaczolem ten temat bo nie odpowiedzeliscie mi w poscie który zaczolem widzialem zdjeciepropinatu ruskiego jest na ampulce sam testosteron i 5% bylo na dole po lewej stronie a u mnie na ampulce jest napisane testisteron podspodem propinat 5%(po rosyjsku) i po lewej na dole 1 ml i obok 30403 czy spodkaliscie sie z takim czyms jak mozna prosil bym o zdjecia i jeszcze jedno pytanie robilem strzaly i strasznie bola czy macie jakies porady narazie wbilem 2 strzaly i wydaje ni sie ze cos czuje ale moze to sila sugestii jezeli to fake
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 374 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2061
Dlaczego psyhoza?! Jezeli ktos ma sobie wbijac gleboko, domiesniowo jakies substancje w organizm fakt ze sie boji o to zeby byly one czyste, sterylne itd raczej nei jest obsesją tylko zdrowym rozsadkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 374 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2061
Po 2 strzalach z propka zaczej nic nie poczujesz. Jesli sadzisz ze masz fake-a to dlaczego bijesz ?! Robisz z seibie krolika doswiadczalnego ?! Propka 5% raczej sie nie podrabia bo jest to nieoplacalne, ale mozesz wrzucic zdjecia to wtedy sie oceni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9846
Jak to farmadon to sprzedaj dla kolegi;]

Jesteśmy niewolnikami SAA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27926
czemu nie polecasz farmadonu ich produkty nie dzialaja
w ampulkach sa tez takie klaczki i krysztalki po podgrzaniu zapalniczka znikaja to co moglo by byc wlane tam z samego oleju w niskiej temperaturze chyba nic takiego sie nie wytraca czy to charakterystyczne dla tescia jezeli ktos mogl by dac adres strony ze zdjeciami propa bo nie moge znalesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Jak by mieli propa podrabiac to chyba do srodka olej roslinny by lalai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27926
ale z oleju raczej sie nic nie wytraca i czy ktos mial takiego propa na którym bylo tak napisane dziwne ze nikt nic niewie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27926
patrzalem teraz na art Prawdziwy Prop 5% FarmaDon i opakowanie to co jest na tej stronie ja mam identyczne nawet numery wszystkie sa takie same czy tak powinno byc moze miczelx mogl by cos powiedziec albo ktos kto sie zna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Juz Ci pisalem zebys sie nie martwil bo wszystko jest ok a ta zniana moze byc sopwodowana partia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
jezli masz taki jak na foto to jest ok

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 374 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2061
Wytracanie sie klaczkow olejowych jest normalne. Przyjamniej mozesz byc pewnien ze nie masz roslinnego w srodku. Nie pogrzewaj tego zaplniczka tylko w cieplej wodzie.

Zmieniony przez - Teoysta w dniu 2006-01-01 23:22:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
ja miałem pare pudełek Farmodonu z różnych serii i zawsze było ok. Panuje jakaś psychoza na punkcie wy***ek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kortyzol (art)

Następny temat

Leki na GINEKOMASTIE

WHEY premium