SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy istnieje taki program?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 651
witam
mam pytanie czy istnieje taki program w ktorym mozna wpisac ile kalorii powinno sie zjesc np. na sniadanie a on sam dobierze odpowiedni posilek?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13825
takie rzeczy to tylko w Erze :P

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3358
Hmm a skad program mialby wiedziec jaka budowa, predyspozycje jaki "kierunek " diety? Mozna by zrobic jakis system ekspercki w oparciu o jakeis siakies sieci neuronowe etc - moze i to by bylo ciekawe ale jakos nie kreci mnie teraz siadac i mozdzyc akurat nad takimi zagadnieniami ;)
Wygodniej moze to nie jest ale lepiej siasc zaczac wiecej czytac i starac sie samemu ulozyc - wynik wieksza swiadomosc tego co robisz, ludzie tu pomoga - przygotuj tylko diete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 13305 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45246
takie rzeczy tylko w Erze

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-07-22 22:04:28

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13825
dobry teks co nie kolega chyba myslał ze my tu wrózki jestesmy :(

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 200 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2152
hehe... w Erze powiadacie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktore batony

Następny temat

Kotlety sojowe

WPC zestaw