SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy carbo jest niezbędne,wpc help

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam pare dni temu skonczyłem cykl z mono i teraz mysle nad kupnem wpc i carbo lecz nie wiem czy carbo jest niezbedne? czy lepiej akse z carbo zostawic sobie na 2 cykl?
wiek 17lat waga 74kg staz na silce z 4miech przed tym z 2-3 lata hantelkami sobie machalem w domu.

chce dobic do 85kg i wtedy trening na sile.diete mam nie za dobra i tez nie zła tzn na kazdy pisłek mam 30+-5 białka 80-100wegli i zeby było ponad 600kcal bo moje zapotrzebwoanie to ponad 3k kcal.
za pomoc sogi ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 555 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9060
Jjak masz kulawa diete to carbo sie przydaje.Ja bym zostawił na cykl carbo

Pomogłem? Daj SOG'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
Po co CI carbo na masie? Jestes jakimś kolarzem, maratończykiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
JA bym zainwestowal w owoce :) Zamiast proszku. Na lepsze wyjdzie.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
wolalbym kupic gainera a nie sie pjerdolic w mieszanie i porcjowanie a i smak lepszy bedzie

zarcie normalne lepsze

ale jak wiadomo nie zawsze i nie kazdy ma mozliwosci zeby dostarczac wszystko z zarcia czy spedzac pol dnia w kuchni lub chce zrec zimne zarcie z pojemnika

wowczas mozna zrec proch

polecam Ci Super Whey Gainer 4000 z Olimpa - jak dla mnie super gainer z przyzwoita iloscia bialka, smak czekoladowy

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
Kupowanie Carbo nie ma sensu, ww z pokarmu można bardzo łatwo dostarczyć...

Zmieniony przez - Bykup-na w dniu 2010-04-28 16:39:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
zapewne chodzilo tu koledze o zrodlo weglowodanow - owoce - fruktoza

warzywa - wiadomka musza byc

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stosowal ktos? OPINIE

Następny temat

KREATYNA PROSZE O POMOC>>>

WHEY premium