SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy brac jeszcze tauryne

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
kupilem kretke z vitalmaxa i tauryne z hi teca ale wyczytalem teraz ze w tej kreatynie jest juz troche tauryny, czy brac tauryne dodatkowo czy wystarczy ta w kreatynie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
zgadzam się stobą i to samo napisałem ze beztego również ok bo kreatyna jest podztawą co nie no ale skoro ma niech wcina co nie no a niedoszukuj sie wmych wypowiedziach jakiś pretensi itp bo ich tam niema bo zgadzam sie stobą akurat i dlatego podwiesiłem twego posta w mym bo masz racje wienc luz a co do tauryny to bardzo sie rozpowszechnia i jest w modzie ostatnio co kturyś post sie pojawia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
bierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
mozesz brac dodatkowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
mozesz brac
nie musisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8485
bierz...lepiej brac wiecej niz za malo. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
lepiej brac wiecej niz za malo
ta reguła tyczy sie wszystkiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8485
nie tyczy sie wszystkiego chodzilo mi konkretnie o tauryne. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
no to tez nie do konca sie zgodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1194
chodziło mu pewnie o to, że lepiej wziąść jedną czy dwie kapsułki tauryny niż polegać na ilości zawartej w kreatynie, a o ile wiem bo mam mono z vitala to w 100g mono jest aż 0,44g tauryny 99,5 monohydratu i 0,06 witaminy b6

więc lepiej brać osobno :D

DJ 2M!C - Feel This !!! ŁooKurva !!! Ale kosa ja j**ie !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8485
dokladnie fabrice o to chodzilo tauryna zawarta w tej krecie to smieszna ilosc i dlatego trzeba brac ja jeszcze dodatkowo. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
tauryna zawarta w tej krecie to smieszna ilosc i dlatego trzeba brac ja jeszcze dodatkowo

dlaczego trzeba?
nie obejdzie sie bez tauryny?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand jaki smak najlepszy ?

Następny temat

KReatyna + Gainer ???

WHEY premium