SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy automat typu owocówka(np. gold rush, new cash system) potrafi zapisywac?

temat działu:

Hazard

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4
jak w temacie czy automaty potrafia zapisywac kwoty(pln) ktore zostały wrzucone do automatu? czyli np ile wrzucono w ciagu miesiąca.... prosze o wyjasnienie:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6072 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70679
Oj obawiam się, że ciężko będzie Ci pomóc i odpowiedzieć na to pytanie, bo z tego co się orientuję to w dziale obecnie nie ma nikogo kto grywa regularnie na maszynach i zna się na tym w stopniu zaawansowanym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4
a gdzie najlepiej zadac takie pytanie? wiadomo ci moze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6072 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70679
Możesz spróbować, na którymś z dużych serwisów poświęconym zakładom pisząc w odpowiednim dziale. Nie mogę Ci dać linka, po prostu w google wpisz forum bukmacherskie i wybierz pierwszą lub drugą propozycję.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Remik7 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3161

No One Lives Forever

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 55
Oj nie wiem, czy się dowiesz w 100% prawdy. Właścicielom i zarządzającym tymi maszynami zależy, by niektóre informacje zostały tylko dla nich, będziesz musiał mieć duże farta ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 27
Wątpie aby ktoś Ci powiedział prawdę. Ale przy okazji przypomniało mi się jak były ustawiane prawdziwe owocówki w barach - mój operator wyjawił że są nastawione na 70% zwrot. Oczywiście, i tak się na tym dużo zarabia :)

Chcesz zarabiać na opcjach binarnych? ZAŁÓŻ KONTO - http://forex.exbino.eu - Zarobiłem ponad 13 000 od stycznia 2013 :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3161
Info potwierdzone : Automaty są ustawione tak , że za każdą wrzuconą złotówkę muszą Ci oddac 70 gr . Czyli 70 %. Tak wiec wiecej razy powinno sie wygrac niż przegrać . Jeżeli nie jest tak ustawiony to jest to automat nielegalny .

No One Lives Forever

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 27
Po prostu zapytaj operatora maszyn. Ściemnij mu że zakladasz bar i bedziesz brac kilka maszyn. Wtedy powinien opowiedziec CI wszystko :)

Chcesz zarabiać na opcjach binarnych? ZAŁÓŻ KONTO - http://forex.exbino.eu - Zarobiłem ponad 13 000 od stycznia 2013 :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 26
Steelseries90
Czyli 70 %. Tak wiec wiecej razy powinno sie wygrac niż przegrać . Jeżeli nie jest tak ustawiony to jest to automat nielegalny .

Po pierwsze to ciekawą masz definicje wygranej. hehe

Wrzucając 1 zł dostajesz 70 gr - więc wiecej wygrywasz ni przegrywasz - sure f*** logic.

A po drugie to wszystkie automaty poza kasynami wedle ustawy hazardowej, która defakto jest bublem są nielegalne. to jak maszyna jest zaprogramowana nie ma nic do rzeczy w kwestii legalności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 0
Co do automatow firmy novomatic:
Uuuu pisanie na tablecie to katastrofa
PrzEpraszam za ten post ijeszcze dziś gi edytuj z pomocą pc

Zmieniony przez - Visio w dniu 2015-04-11 00:55:52
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bon bah

Następny temat

Strategia czerwonych i czarnych, czyli - jak łatwo zarobić.